Ganību dambī izcēlies plašs ugunsgrēks – aizdegusies kāda noliktava

2 komentāri

Trešdien, 9. augustā, Ganību dambja un Bukultu ielas apkaimē aizdegusies kāda noliktava. 

Uzņēmuma darbinieki izsaukuši glābējus un arī pašu spēkiem centušies liesmas dzēst, taču neveiksmīgi. Tikai ugunsdzēsēji ar savā rīcībā esošo tehniku spējuši degšanu ierobežot.

Notikuma vietā ieradies kā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), tā arī mediķi un Valsts policija. Īsā laikā ugunsdzēsējiem izdevies uguni ierobežot. Aplūkojot tuvējo apkārtni, secināts, – liesmas savu ceļu uz šo ēku sākušas no kādas blakus teritorijas.

Šobrīd par notikušo Valsts policijā uzsākta izmeklēšana, savukārt glābšanas darbu vadītājs norāda, ka uzņēmuma darbinieki līdz operatīvo dienestu ierašanās brīdim centušies pašu spēkiem apslāpēt liesmas, izmantojot ugunsdzēšamos aparātus. Liesmas, visticamāk, pamanītas salīdzinoši vēlu, tādēļ tās izdevies ierobežot vien jau ar glābēju palīdzību.

Ugunsgrēka dzēšanas darbi un jumta konstrukciju demontāža kopumā aizņēmusi aptuveni trīs stundas, un pēdējas ugunsdzēsēju automašīna notikuma vietu pametusi īsi pēc plkst. 15.00.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl