Komentāri

Pagājušās darba nedēļas izskaņā kāda Ganību dambja divstāvu nama iemītnieki piedzīvojuši ne mazums satraucošu mirkļu. Viss sācies agrā pēcpusdienā, kad augšstāvā parādījusies aizdomīga sviluma smaka, kas strauji izplatījusies pa dzīvokļiem.

Lai arī dūmu detektors vēl klusējis, viens no 2. stāva iemītniekiem devies ārā un ātri vien sapratis, ka nelaime, visticamāk, notikusi kaimiņa miteklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai nokļūtu notikuma vietā, glābšanas dienesta vīriem bija nepieciešamas tieši piecas minūtes.

Diemžēl sirmgalvis piedūmotajās telpās bija pavadījis pārāk ilgu laiku, un, neskatoties uz mediķu centieniem, viņa dzīvību nav izdevies glābt. Kodīgajos dūmos gājis bojā arī viens no vīrieša suņiem, savukārt divus kucēnus, pateicoties kāda ugunsdzēsēja rūpēm, izdevies glābt.

Glābšanas dienesta pārstāvji aicina cilvēkus atbildīgāk izturēties pret elektrodrošību, jo līdzīgi skati ar pagarinātāju mudžekļiem, sadalītāju čupām un neizolētiem vadiem redzēti ne reizi vien. Pārsvarā gadījumu, pat saņemot glābēju aizrādījumus, ļaudis neieklausās vīru teiktajā. Sak, ugunsdzēsēji taču nav elektriķi!

Vēl kāda lieta, kuru der paturēt prātā – jau pēc pāris gadiem visos mitekļos būs jābūt dūmu detektoram, taču nebūt nevajag gaidīt ar likumu noteikto datumu. Dažus eiro vērto kastīti varat sagādāt jau tagad, un tā tik tiešām var glābt jūsu dzīvību. Starp citu, tāds bijis kaimiņam Valdim, taču nav bijis izdegušajā miteklī.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl