2 komentāri

Svētdien, 18. jūnijā, Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā izcēlies plašs ugunsgrēks, ziņo aculiecinieki. 

Notikuma vietā ieradies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), mediķi, kā arī virs teritorijas lido helikopters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja Inta Šaboha, ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu uz Ventspils šoseju Jūrmalā saņēmuši plkst. 15.50, šobrīd ugunsgrēka platību noteikt nav iespējams, jo notiek uguns lokalizācija. Uguns dzēšanas darbos iesaistīti 27 ugunsdzēsēji glābēji.

Pēc VUGD informācijas, notikuma vietā aizdegušies atkritumi, kas izvietoti garās rindās.

Kā informē Valsts policija, transporta kustība Ventspils šosejas posmā starp Melderu ielu un tirdzniecības centru “Kurši” ir pilnībā slēgta. Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus uzturēties drošā attālumā no ugunsgrēka Jūrmalā, lai netraucētu ugunsdzēsēju darbu un neapdraudētu savu veselību.

Kā ziņo aculiecinieki, autovadītājiem nav iespējams nokļūt uz Ventspils šosejas caur Slokas pārbrauktuvi. Notikuma vietai garāmbraucošie autovadītāji, lai nokļūtu Rīgā caur Sloku, iesaka citiem izvēlēties ceļu caur Ķemeriem

Foto: melniem dūmiem deg Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacija

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl