2 komentāri

Svētdien, 18. jūnijā, Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā izcēlies plašs ugunsgrēks, ziņo aculiecinieki. 

Notikuma vietā ieradies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), mediķi, kā arī virs teritorijas lido helikopters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja Inta Šaboha, ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu uz Ventspils šoseju Jūrmalā saņēmuši plkst. 15.50, šobrīd ugunsgrēka platību noteikt nav iespējams, jo notiek uguns lokalizācija. Uguns dzēšanas darbos iesaistīti 27 ugunsdzēsēji glābēji.

Pēc VUGD informācijas, notikuma vietā aizdegušies atkritumi, kas izvietoti garās rindās.

Kā informē Valsts policija, transporta kustība Ventspils šosejas posmā starp Melderu ielu un tirdzniecības centru “Kurši” ir pilnībā slēgta. Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus uzturēties drošā attālumā no ugunsgrēka Jūrmalā, lai netraucētu ugunsdzēsēju darbu un neapdraudētu savu veselību.

Kā ziņo aculiecinieki, autovadītājiem nav iespējams nokļūt uz Ventspils šosejas caur Slokas pārbrauktuvi. Notikuma vietai garāmbraucošie autovadītāji, lai nokļūtu Rīgā caur Sloku, iesaka citiem izvēlēties ceļu caur Ķemeriem

Foto: melniem dūmiem deg Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacija

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl