Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā izcēlies plašs ugunsgrēks; satiksme Rīgas virzienā ir ierobežota

2 komentāri

Svētdien, 18. jūnijā, Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā izcēlies plašs ugunsgrēks, ziņo aculiecinieki. 

Notikuma vietā ieradies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), mediķi, kā arī virs teritorijas lido helikopters.

Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja Inta Šaboha, ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu uz Ventspils šoseju Jūrmalā saņēmuši plkst. 15.50, šobrīd ugunsgrēka platību noteikt nav iespējams, jo notiek uguns lokalizācija. Uguns dzēšanas darbos iesaistīti 27 ugunsdzēsēji glābēji.

Pēc VUGD informācijas, notikuma vietā aizdegušies atkritumi, kas izvietoti garās rindās.

Kā informē Valsts policija, transporta kustība Ventspils šosejas posmā starp Melderu ielu un tirdzniecības centru “Kurši” ir pilnībā slēgta. Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus uzturēties drošā attālumā no ugunsgrēka Jūrmalā, lai netraucētu ugunsdzēsēju darbu un neapdraudētu savu veselību.

Kā ziņo aculiecinieki, autovadītājiem nav iespējams nokļūt uz Ventspils šosejas caur Slokas pārbrauktuvi. Notikuma vietai garāmbraucošie autovadītāji, lai nokļūtu Rīgā caur Sloku, iesaka citiem izvēlēties ceļu caur Ķemeriem

Foto: melniem dūmiem deg Jūrmalas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacija

Video!

2 komentāri