“Es tajā dienā atgriezos no cietuma, aizdedzināja.” Liepājā naktī tīši aizdedzināta divstāvu koka māja

0 Komentāru
“Es tajā dienā atgriezos no cietuma, aizdedzināja.” Liepājā naktī tīši aizdedzināta divstāvu koka māja

Liepājā, Baseina ielā, nakts laikā aizdedzināta kāda divstāvu koka māja. Par ugunsnelaimi ēkas iedzīvotāji uzzinājuši tikai tad, kad durvīs izmisīgi klauvējuši glābēji.

Aizdegusies bija ēkas ārsiena, un liesmas izplatījušas uz augšu, vairāki dzīvokļi ātri piepildījušies ar dūmiem. Par laimi atbraukušie glābēji operatīvi novērsa uguns izplatību, izvēdināja telpas, un ēka nenodega.

Visā mājā mīt tikai viena ģimene – vīrietis vārdā Mihails un viņas sieva. Ģimenes galva ir pārliecināts, ka nams tika aizdedzināts tīšam. Pirms tam bijuši arī draudi, kurus vīrietis neuztvēris nopietni.

Pēc garākas sarunas Mihails tomēr atklāj, ka iespējamais dedzinātājs dzīvo pavisam netālu no viņa mājas. Pēc vīrieša domām ļaundaris gribējis nosvilināt ēku atriebības vadīts, jo Mihails pēc atbrīvošanās neuzcienājis kaimiņu ar grādīgo, tā teikt – kā pieklājas atzīmējot iznākšanu no cietuma.

Sarunas laikā Mihails ieminas, ka pirms kāda laika viņš nodarbojies ar kandžas dzīšanu un izplatīšanu. Iespējams, alkohols tiek tirgots joprojām, taču kameras priekšā Mihails to neatzīst, tomēr netieši norāda, ka dedzināšanas motīvi varētu būt saistīti tieši ar šīm darbībām.

0 Komentāru