“Es neticu savām acīm! Vai tiešām tas viss noticis ar mani?” Ugunsgrēks Tērvetes pusē nopostījis privātmāju

1 komentārs

Svētdien, 13. janvārī, netālu no Tērvetes ugunsgrēks izpostīja kādu privātmāju. Saimnieki saka, – būtu bijuši uz vietas, varbūt varētu kaut ko glābt. Bet, no otras puses – ja iemītnieki būtu ciešā miegā, kas to zina, kā viss vēl beigtos, jo ēkā nebija dūmu detektoru.

Svētdien agri no rīta Zaļenieku pagasta “Pūteļu” mājās izcēlās postošs ugunsgrēks. Tas noticis brīdī, kad saimnieces Ināras dzīvesbiedrs viņu vedis uz darbu. Daļēji neskarta palikusi kaimiņu puse, bet arī tur vismaz līdz pavasarim uzturēties vairs nebūs iespējams.

Ugunsgrēka iemesli ir neskaidri. Diez vai vainojama apkure, arī ar elektroinstalācijām viss bijis kārtībā. Pastāv aizdomas, ka uz īso sagājusi vecā padomju laiku saldēšanas iekārta.

Šobrīd cietušajiem pajumte virs galvas atrasta jau citviet, taču pavasarī, iespējams, kopā ar tuvinieku atbalstu notiks izdegušā īpašuma atjaunošana.

Saimnieki gan labprātāk uzturētos uz vietas “Pūteļos”, jo jāparūpējas par kūtī palikušajiem lopiem, tāpēc tiek aicināti atsaukties cilvēki, kuriem ir iespēja palīdzēt un aizdot dzīvojamo vagoniņu. Raidījums “Degpunktā” aicina atbalstīt grūtā brīdī nonākušos.

Ziedošanas iespējas!

1 komentārs