“Es izmisumā raudāju, jo viss notika aiz mana žoga”; Olainē ugunsgrēks privātmājā pārmetas uz kaimiņa namu

Dārziņu kooperatīvos, kas nereti pārtop par visu cauru gadu apdzīvotiem ciemiem, mājas ir sabūvētas cieši viena otrai blakus, un brīžos, kad izceļas ugunsgrēks, šāds apdzīvotības blīvums var radīt pamatīgas nepatikšanas.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Kaspars Brokans

    Kaspars Brokans

    Pierīgā Olaines novadā atrodas lielas apdzīvotas teritorijas, kas no kādreizējiem padomju laika uzņēmumu dārziņu teritorijām ir pārvērtušīes par dzīvojamiem ciematiem. Ar katru gadu šajās teritorijās dzīvojošo skaits palielinās. Diemžēl #Olainesnovadapašvaldību izņemot, kā nodokļu iekasēšana no iedzīvotājiem nekas neinteresē, jo viss ir nogrūsts uz iedzīvotāju pleciem. Tiem jānomā no pašvaldības piebraucamie ceļi,jāmaksā nomas maksa, īpašuma nodoklis un jāuztur par saviem līdzekļiem. Pašvaldība ar tās vadītāju Bergu nespēj atskaitīties par to kur tiek tērēti nodokļu maksātāju nodokļi, jo šajās teritorijās tie netiek tērēti. Ir iztērēta liela nodokļu masātāju nauda adresācijas projektam, kurš tā arī netika īstenots. Pilnvērtīgas adresācijas neesamība ļoti bieži kavē laicīgu speciālo dienestu ierašanos, kad katra sekunde ir no svara. Paldies ugunsdzēsējiem par viņu darbu. Paldies, ka ieradāties tik kuplā skaitā un protams tik ātri cik tas bija iespējams. Uz šo izsaukumu ieradās sešas ugunsdzēsēju mašīnas. Pirmā mašīna ieradās no Iecavas. Ceru, ka šādas uguns nelaimes vairs nebūs un ceru, ka pēc pašvaldību vēlēšanām pašvaldības attieksme pret sava novada iedzīvotājiem uzlabosies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!