Komentāri

Kāds deviņus gadus vecs zēns Jelgavā guvis sejas un krūšu apdegumus, lietojot degmaisījumu un neuzmanīgi rīkojoties ar uguni. 

Zēns apdegumus guvis pēc ugunskurā notikušas eksplozijas. Sākotnējā informācija liecina, ka divi zēni aizdedzinājuši zaru kaudzi, izmantojot degmaisījumu, un vienam no viņiem negaidīts milzu liesmu vilnis trāpījis sejā un krūtīs. Pašu uzliesmojuma brīdi neviens pieaugušais nav redzējis. Par nelaimi pirmā uzzinājusi kāda kaimiņiene – vietējās skolas skolotāja, kura zēnu labi pazīst. Viņa arī sniegusi pirmo palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums “Degpunktā” skaidro, – šādos nelaimes gadījumos cietušais jānoliek sēdus vai guļus kaut kur ēnā un jāsauc mediķi.

Mediķi informē, ka zēns guvis plašus sejas un ķermeņa apdegumu. Policijā par notikušo sākta pārbaude.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl