Komentāri

Kodīgu dūmu ieslodzījumā ceturtdien vēlu vakarā nonākuši kādas daudzdzīvokļu mājas iemītnieki Līvānos. Visi paspējuši glābies, taču pusi nakts puspliki nostāvējuši salā uz ielas.

Sadzīves mantas, drēbes, gulta, skapīši – tas viss pagājušajā naktī lidoja ārā pa kāda dzīvokļa logu Līvānos, Lāčplēša ielā. Tā glābēji centās mazināt piedūmojumu ēkā, no kuras pirms brīža bija evakuējusies aptuveni 50 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsnelaimi ēkā pirmā pamanījusi kāda kaimiņiene. Sieviete, sajūtot nepatīkamu dūmu smaku, uzreiz ķērusies pie mobilā telefona lai sauktu palīgus, bet aiz satraukuma nevarējusi atcerēties numuru. Labi, ka tuvumā gadījusies Jolantas kundze.

Aizdedzies bija pirmajā stāvā esošs dzīvoklis. Pēc kaimiņu teiktā, mājās neviena nebija. Pēc evakuācijas gan daudzi mājinieki dabūjuši pamatīgi pasalt, jo ne visiem ir mašīnas kurās pasēdēt un ne visi bija paspējuši paķert mašīnu atslēgas. Jolantai, kura palīdzēja glābējiem pamodināt kaimiņus, arīdzan bija nepieciešama mediķu palīdzība.

Faktiski tā ir kodīga inde un pietiek ar pāris elpas vilcieniem lai paliktu slikti. Pēc sarunām ar mājas iedzīvotājiem uzzinājām, ka dzīvokļa īpašnieks jau kādu laiku atrodas slimnīcā, un dzīvoklis tiek īrēts. Par īrniekiem vietēji izsakās ne īpaši labi, jo tie bieži rīko ballītes un sauc aizdomīgus viesus.

Glābēji pabeiguši darbu pēc pulksten četriem. Kopēja degšanas platība bija 20m2, dzīvoklim ir nodarīta pietiekami liela skāde. Diemžēl mums neizdevās sazināties ar dživokļa īrniekiem un līdz ar to ugunsnelaimes Iemesli pagaidām ir pagalam skaidri.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl