Dzīvoklī uzliesmo sadzīves tehnika; ugunsdzēsēji steidz dzēst liesmas Ķengaragā

Komentāri

Piektdien, 20. oktobrī, vienā no daudzdzīvokļu namiem Ķengaragā bija vērojams neparasts skats, – uz ielas mētājās veļas žāvējamā mašīna, ap to rosījās bariņš cilvēku. Izrādās, salīdzinoši jaunā iekārta kalpojusi par iemeslu ugunsgrēkam.

Operatīvie dienesti izsaukumu saņēmuši neilgi pēc pusdienlaika. Iedzīvotāji ziņojuši, ka vienā no piecstāvu namiem Aviācijas ielā izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā palīdzība izsaukta laikus, tādēļ liesmas izdevies veiksmīgi apturēt. Ugunsdzēsēji no dzīvokļa iznesuši sadegušo veļas žāvētāju un tad pārliecinājušies, ka apkārtējiem nekādas briesmas vairs nedraud.

Tāpat mājā pārbaudi veicis gāzes dienests, lai pārliecinātos, ka nelaime nav skārusi gāzes vadu. Precīzus notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl