Dzīvoklī uzliesmo sadzīves tehnika; ugunsdzēsēji steidz dzēst liesmas Ķengaragā

Komentāri

Piektdien, 20. oktobrī, vienā no daudzdzīvokļu namiem Ķengaragā bija vērojams neparasts skats, – uz ielas mētājās veļas žāvējamā mašīna, ap to rosījās bariņš cilvēku. Izrādās, salīdzinoši jaunā iekārta kalpojusi par iemeslu ugunsgrēkam.

Operatīvie dienesti izsaukumu saņēmuši neilgi pēc pusdienlaika. Iedzīvotāji ziņojuši, ka vienā no piecstāvu namiem Aviācijas ielā izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā palīdzība izsaukta laikus, tādēļ liesmas izdevies veiksmīgi apturēt. Ugunsdzēsēji no dzīvokļa iznesuši sadegušo veļas žāvētāju un tad pārliecinājušies, ka apkārtējiem nekādas briesmas vairs nedraud.

Tāpat mājā pārbaudi veicis gāzes dienests, lai pārliecinātos, ka nelaime nav skārusi gāzes vadu. Precīzus notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl