Dzīvoklī uzliesmo sadzīves tehnika; ugunsdzēsēji steidz dzēst liesmas Ķengaragā

Komentāri

Piektdien, 20. oktobrī, vienā no daudzdzīvokļu namiem Ķengaragā bija vērojams neparasts skats, – uz ielas mētājās veļas žāvējamā mašīna, ap to rosījās bariņš cilvēku. Izrādās, salīdzinoši jaunā iekārta kalpojusi par iemeslu ugunsgrēkam.

Operatīvie dienesti izsaukumu saņēmuši neilgi pēc pusdienlaika. Iedzīvotāji ziņojuši, ka vienā no piecstāvu namiem Aviācijas ielā izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā palīdzība izsaukta laikus, tādēļ liesmas izdevies veiksmīgi apturēt. Ugunsdzēsēji no dzīvokļa iznesuši sadegušo veļas žāvētāju un tad pārliecinājušies, ka apkārtējiem nekādas briesmas vairs nedraud.

Tāpat mājā pārbaudi veicis gāzes dienests, lai pārliecinātos, ka nelaime nav skārusi gāzes vadu. Precīzus notikušā apstākļus skaidro Valsts policija.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl