Dzēšot degošu kravas auto riepu, Vecumnieku novadā cietis tā vadītājs

2 komentāri
Dzēšot degošu kravas auto riepu, Vecumnieku novadā cietis tā vadītājs
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pirmdien, dzēšot degošu kravas automašīnas riepu, Vecumnieku novadā cietis transportlīdzekļa vadītājs, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Pirmdien plkst. 19.57 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Vecumnieku novadā, kur bija aizdegusies kravas automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg kravas automašīnas piekabes aizmugurējā riepa trīs kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā cieta automašīnas vadītājs, kurš pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās ar ugunsdzēsības aparātu palīdzība centās nodzēst ugunsgrēku. Cietušais tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, un plkst. 21.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst. 15.15 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgu, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī deg sadzīves mantas un mēbeles piecu kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 25 cilvēki, bet ugunsdzēsēji glābēji evakuēja vēl trīs cilvēkus. Plkst.16.49 ugunsgrēks tika likvidēts.

Palīdzot nelaimē nokļuvušam dzīvniekam, vakar Rēzeknes novada Vērēmu pagastā ugunsdzēsēji glābēji no 12 metrus augsta koka nocēla tur divas dienas sēdošu kaķi.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 48 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 33 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

2 komentāri