Drošsirdīgs pensionārs izglābj no liesmām kaimiņieni

Pievienot komentāru
Drošsirdīgs pensionārs izglābj no liesmām kaimiņieni
EKRĀNUZŅĒNUMS

Lielu paldies savam kaimiņam Vladimiram Purvciemā Braslas ielā saka sieviete vārdā Svetlana. Vīrietis dzirdēja viņas saucienus pēc palīdzības brīdī, kad kundzes dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Pensionārs nekavējoties ķērās pie liesmu apdzēšanas izmantojot dārza šļūteni.

Vakar dienas pirmajā pusē Svetlana atradās savās mājās, Braslas ielā, kad viņas dzīvokļa priekšnams pēkšņi sāka degt. Sievete stāsta, ka melnie dūmi piepildīja telpas, bet viņai izdevās atrast izeju un uzmeklēt palīdzību. Pensionārs Vladimirs uz kaimiņienes saucieniem reaģēja ātri.

“Plastmasa sāka degt un cēlās melni dūmi. Nācās atvērt logus, izdevās atvērt durvis, gāju pie kaimiņiem, labi, ka viņam bija šļūtene. Viņš pieslēdza šļūteni un salēja visu ar ūdeni,” stāsta dzīvokļa saimniece Svetlana.

Viņa saka, ka pateicoties Vladimiram, postaža, ko radīja ugunsgrēks, ir salīdzinoši maza. Viņas kaimiņš no liesmām nemaz nebaidījās un joprojām uzskata, ka palīdzēt līdzcilvēkiem vajag vienmēr. “Man jau septiņdesmit trīs gadi, no kā lai es baidos! Es jau visu esmu piedzīvojis,” saka Vladimirs.

Sieviete nesaelpojās indīgos dūmus un viņai mediķu palīdzība nebija nepieciešama. Astoņi no ēkas iedzīvotājiem jau bija paspējuši evakuēties pirms ieradās ugunsdzēsēji. Arī Svetlanas kaķis Georgijs paspēja izlekt pa pirmā stāva logu un laikus patverties pagalmā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā