Drosmīgs vīrietis paglābj kaimiņu no liesmu pārņemta nama

0 Komentāru

Dzīvot mājā, kurai līdzās ir labi un atsaucīgi kaimiņi, ir ne tikai patīkami, bet reizēm tā ir tik liela vērtība, kas mērāma dzīvības cenā. Baldones pusē kādā necilā namiņā ceturtdienas vakarā izcēlās ugunsgrēks, kas varēja pazudināt ēkas saimnieku, tomēr tā nenotika.

“Kažoki” ir vasarnīcu ciemats Baldones pagastā, un mājas šeit kā kuram – kādam ir viss, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi gan ziemā, gan vasarā, kādam viss tikai top. Ceturtdien, ap plkst. 22 vienā no namiem, kur saimniecība vēl līdz galam nav savesta kārtībā, izcēlās ugunsgrēks. Pievīla apkures iekārta. Kamēr brauca ugunsdzēsēji kāds vīrietis steidza glābt ēkā palikušo 45 gadus veco kaimiņu. Pēc brīža atbraukuši arī ugunsdzēsēji un liesmas ātri apslāpējuši. Tagad vīrietis, kurš steidzis glābt kaimiņu, arī piedalās namiņa atjaunošanas darbos.

Vīrietis saka – skurstenis bija tīrīts, bet tik un tā kaut kas nogāja greizi. Acīmredzot kļūda pieļauta tā būvniecības procesā. Vīrietis gan saka, ka šī situācija vēl beidzās ar pavisam nelieliem zaudējumiem, tāpēc neesot pat jēgas pārdzīvot. Tikai optimisms palīdz kustēties uz priekšu.

0 Komentāru