Doles salā nodeg 80 kvadrātmetru liela koka privātmāja

0 Komentāru

Iespaidīgs dūmu mutulis, kas 5. augusta pēcpusdienā pacēlās virs Doles salas, lika apkārtējiem panervozēt, jo sākotnēji nebija skaidrs, vai kāds kurina milzu ugunskuru, vai tomēr aizdegusies kāda celtne. Diemžēl drīzumā noskaidrojās, ka tomēr ugunsnelaime piemeklējusi kādu privātmāju, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Nomaļā teritorijā Doles salā 5. augusta pēcpusdienā uzliesmoja kāda aptuveni 80 kvadrātmetrus liela koka privātmāja, radot apdraudējumu kaimiņu īpašumiem. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) adresē atsteidzās īsā laikā, taču glābt īpašumu vairs nebija iespējams, jo postaža “aprija” teju visu celtni.

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka mājas īpašnieks ir salīdzinoši jauns, ne vecāks par 30 gadiem, bet bieži netiek manīts mājas apkārtnē.

Arī glābējiem nebija informācijas, vai namā varēja kāds atrasties, tādēļ nekavējoties tika norīkota grupa mājas pārmeklēšanai. Paralēli tika meklēta ūdens ņemšanas vieta.

Jāsaka, ka kaimiņu atsaucība krietni atviegloja glābēju darbu, jo, ja iedzīvotāji nebūtu atvēruši vārtus un ļāvuši ugunsdzēsējiem iemērkt sūkņus dīķī, vīriem nāktos riņķot pa ciematu, meklējot kādu citu ūdens ņemšanas vietu, kas rezultātā kavētu dzēšanas darbus. Šoreiz postažu izdevās lokalizēt apmēram stundas laikā, par laimi, cietušo incidentā nav. Neoficiāli zināms, ka ēkā kāds dzīvojis, bet tajā bija atslēgta elektrība. Konkrētas versijas par aizdegšanās iemesliem pagaidām nav, bet likumsargiem sadarbībā ar ugunsdzēsējiem tie būs jānoskaidro.

0 Komentāru