“Dega pilnā sparā!” Nakts aizsegā Rīgā pēdējo dienu laikā sadeg divi “Mercedes” spēkrati

Pievienot komentāru
“Dega pilnā sparā!” Nakts aizsegā Rīgā pēdējo dienu laikā sadeg divi “Mercedes” spēkrati
DEGPUNKTĀ

Pēc pēdējo dienu notikumiem Ķengaragā iedzīvotāji cer, ka policija uzsāktās izmeklēšanas gaitā noskaidros, kas noticis ar viņu kaimiņu automašīnām. Sadeguši jau divi vietējo īpašnieku “Mercedes” spēkrati, bet atbilde – kā tas noticis, īsti nav skaidra.

Vladimirs, kurš dzīvo Maskavas ielā, pagājušajā naktī ap pieciem strauji pamodās no miega. Dzirdamie trokšņi vīrieti satrauca, viņš centās noskaidrot, kāpēc pagalmā atskan sprādzieni.

“Es pamodos, domāju, ka šauj, ka sākuši šaut no pistolēm. Izgāju ārā, iedomājos, varbūt koks nokritis, tur tāds koks stāvēja, bet pēc tam ieraudzīju, ka deg pilnā sparā. Sākumā zvanīju policijai, sajaucu steidzoties, pēc tam ugunsdzēsējiem, tur man pateica, ka kāds jau ir piezvanījis,” raidījumam “Degpunktā” pastāstīja vīrietis.

Kaimiņa ”Mercedes” spēkrats dega, un brīdī, kad ieradās operatīvie dienesti, tas jau bija pārvērties par nelietojamu karkasu. Cilvēki tagad jūtas nemierīgi, jo viņiem šķiet, ka rajonā uzdarbojas kāds noziedznieks.

“Mums ir anomāls pagalms. Tajā pašā vietā man mašīnai divas reizes stiklus izsita. Tur mašīnu nozaga,” bilst Vladimirs.

Policija vēl skaidro, kāpēc automašīna sadega, jo neviens no vietējiem ugunsgrēka sākumu neredzēja. Tikmēr pāris kvartālus tālāk pirms pāris dienām Lokomotīves ielā dega vēl kāds ”Mercedes” transportlīdzeklis. Automašīnas īpašnieka paziņa apgalvo, ka arī šajā gadījumā nelaimes cēlonis vēl nav noskaidrots.

“Mēs gulējām, tas bija naktī. Policija un ugunsdzēsēji atbrauca ļoti ātri. Ilgi dzēsa, divas stundas,” stāsta automašīnas īpašnieka paziņa.

Vietējie mēļo, ka spēkratu dedzināšana paveikta atriebības vārdā un vainīgais ir uz brīvām kājām. Viņi cer, ka policija tiks galā ar notikumu atšķetināšanu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!