Daudzdzīvokļu mājā uzliesmo elektrības skapis! Mājinieki steidz glābt bērnus un dažas stundas pavada uz ielas

1 komentārs
Daudzdzīvokļu mājā uzliesmo elektrības skapis! Mājinieki steidz glābt bērnus un dažas stundas pavada uz ielas

Jelgavas novada ugunsdzēsējiem naktī uz 5.janvāri vienīgajiem visā valstī patrāpījās visai nopietns darbs saistībā ar cilvēku gābšanu.

Vilces pusē, Mūrmuižas ciematā, kādā daudzdzīvokļu mājā uzliesmoja elektrosadales skapis, liekot iedzīvotājiem evakuēties. Ziedkalnu 2. mājas iedzīvotāji tagad saka, ka naudu remontam mājas pārvalde meklē tikai tad, kad kaut kas notiek. Kad viņiem aizrāda, ka jāveic preventīvi darbi, tad rekcija esot vienāda ar nulli. Par laimi šoreiz ugunsgrēkā neviens necieta, bet drošības labad daži tomēr evakuējušies.

Viss sācies ap desmitiem vakarā, kad kāpņu telpā atskanējis blīkšķis. Iedzīvotāji atminas, ka ugunsgrēku piedzīvo pirmo reizi. Sajūtas neesot no tām patīkamākajām, un labi, ka laicīgi noreaģējuši. Glābēji no Elejas atbraukuši desmit minūšu laikā.

Kopumā no mājas evakuējušies deviņi cilvēki. Ciemos bijusi arī policija, taču, visticamāk, elektriķim būšot taisnība. Ļaunprātības te nav, taču gadiem ilgi sadales skapī mestās drazas ir viena no pārdomām – varbūt jāapskata un jāiztīra arī citas mājā esošās elektrības kastes.