Daudzdzīvokļu ēkā Tukumā nograndis sprādziens; kāda sieviete nogādāta slimnīcā

Pievienot komentāru
Daudzdzīvokļu ēkā Tukumā nograndis sprādziens; kāda sieviete nogādāta slimnīcā
EKRĀNUZŅĒNUMS

Netālu no Tukuma centra piektdienas pievakarē nograndis sprādziens. Kādas seniores dzīvoklis kādu laiku tagad nebūs apdzīvojams, taču, iespējams, eksplozijā cietušajai daudzdzīvokļu mājai kopumā būtiski bojājumi nav nodarīti.

Tiešā un pārnestā nozīmē skaļais atgadījums notika ap plkst. 16.00 pēcpusdienā Kurzemes ielā 14. Daudzdzīvokļu mājās trešā stāva dzīvoklī eksplodēja gāze.

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka dzīvoklī, kur nogranda sprādziens, mita kāda pensionāre. Eksplozijas brīdī viņa mājās atradās viena pati, un šobrīd nav zināms, vai kundze kaut kā kļūdījusies, vai arī notikusi tehniska ķibele. Sieviete guva traumas un steidzīgā kārtā aizvesta uz slimnīcu.

Cietušās radinieki, kas pie mājas piesteidzās līdz ar ugunsdzēsējiem glābējiem, pagaidām paši ir neziņā par incidenta cēloņiem un kundzes veselības stāvokļa smaguma pakāpi.

Spriežot pēc tā, ka operatīvie dienesti adresē ilgi neuzkavējas, sprādziens ēkai, visticamāk, nav nodarījis būtiskus bojājumus. Iedzīvotājiem ļauts palikt savos dzīvokļos. Saistībā ar notikušo Tukuma policijā ir sākta izmeklēšana.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā