Cietušie no sirds pateicas par palīdzību! Par saziedoto naudu varēs atkal nostāties uz kājām!

Komentāri

Raidījums “Degpunktā” šīs nedēļas sākumā stāstīja par postošo ugunsgrēku Rīgā, Patversmes ielā, kur cieta ģimene ar diviem bērniem. Jūs esat bijuši aktīvi ziedotāji, un ar savākto naudas summu pilnībā pietiks, lai ģimene varētu nostāties uz kājām!

“Tas, ko varējām atrast – vecākā dēla jaciņu jeb to, kas no tās palicis pāri. Tas viss jāmet ārā. Viss, kas bija koridorā, – sadega pilnībā. Bērns bija pliks, viņam joprojām ir šoks, viņš nevar gulēt, jo viņam liekas, ka viss deg. Vecmamma tagad zvanīja un teica, ka vajadzēs bērnam psihologu,” stāsta cietušie.

Šādiem likteņa pārbaudījumiem šobrīd jāstājas pretī Olgai un Sergejam, kuri audzina divus skolas vecuma puikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateicoties “Degpunktā” skatītāju atbalstam, viņi jau tuvākajā laikā saņems līdzekļus jauna dzīvokļa īrei pirmajiem mēnešiem, jo vecajā mitekli atgriezties šobrīd ir neiespējami.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl