Komentāri

Otrdienas, 13. februāra, vakarā Pļavniekos, kādā daudzstāvu mājā, izcēlās ugunsgrēks. Tikai pateicoties kaimiņu vērībai, izdevās paglābt kādu vīrieti no nosmakšanas dūmos.

Akadēmiķa Keldiša ielas, Rīgā, deviņstāvu mājas iedzīvotāji pirms pulksten 22 sajuta savos dzīvokļos neierastu smaku. Saprotot, ka nepatīkamais aromāts nāk no kāda dzīvokļa astotajā, kaimiņi nolēma izsaukt ugunsdzēsējus, jo dzīvokļa saimnieks mitekļa durvis neatvēra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ugunsdzēsēju glabēju ierašanās tika izlauztas durvis. Glābēji konstatēja, ka dzīvoklī uz plīts bez uzraudzības atstāsts ēdiens. Tas aizdedzies un arī radījis neciešamo smaku. No piedūmotajām telpām tika izglābts vīrietis. Kaimiņi savlaicīgā rīcība būs paglābusi dzīvokļa saimnieku no nosmakšanas dūmos.

Vietējie zina stāstīt, ka vīrietim ir veselības problēmas. Iespējams, ka, gatavojot ēst, viņam palika slikti. “Slims ar cukura diabētu. Viņam ir lēkmes, bieži krīt. Dzīvo viens,” atklāj kaimiņiene.

Situācijās, kurās jūtat, ka kaimiņiem nepieciešama palīdzība, vai pamanāt ēkā dūmus, uzreiz sazinieties ar glābējiem, zvanot pa vienoto ārkārtas palīdzības tālruni 112.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl