Komentāri

Otrdienas, 13. februāra, vakarā Pļavniekos, kādā daudzstāvu mājā, izcēlās ugunsgrēks. Tikai pateicoties kaimiņu vērībai, izdevās paglābt kādu vīrieti no nosmakšanas dūmos.

Akadēmiķa Keldiša ielas, Rīgā, deviņstāvu mājas iedzīvotāji pirms pulksten 22 sajuta savos dzīvokļos neierastu smaku. Saprotot, ka nepatīkamais aromāts nāk no kāda dzīvokļa astotajā, kaimiņi nolēma izsaukt ugunsdzēsējus, jo dzīvokļa saimnieks mitekļa durvis neatvēra.

Pēc ugunsdzēsēju glabēju ierašanās tika izlauztas durvis. Glābēji konstatēja, ka dzīvoklī uz plīts bez uzraudzības atstāsts ēdiens. Tas aizdedzies un arī radījis neciešamo smaku. No piedūmotajām telpām tika izglābts vīrietis. Kaimiņi savlaicīgā rīcība būs paglābusi dzīvokļa saimnieku no nosmakšanas dūmos.

Vietējie zina stāstīt, ka vīrietim ir veselības problēmas. Iespējams, ka, gatavojot ēst, viņam palika slikti. “Slims ar cukura diabētu. Viņam ir lēkmes, bieži krīt. Dzīvo viens,” atklāj kaimiņiene.

Situācijās, kurās jūtat, ka kaimiņiem nepieciešama palīdzība, vai pamanāt ēkā dūmus, uzreiz sazinieties ar glābējiem, zvanot pa vienoto ārkārtas palīdzības tālruni 112.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl