Cēsīs piecgadīga meitene izglābj savu un mammas dzīvību no sadegšanas ģimenes mājā

0 Komentāru
Cēsīs piecgadīga meitene izglābj savu un mammas dzīvību no sadegšanas ģimenes mājā

Šonedēļ Cēsīs izcēlās divi bīstami ugunsgrēki, un vienā no tiem dzīvību zaudēja kāds 70 gadus vecs pensionārs. Plkst. 2.30 Jurģu ielas iedzīvotāji pamanīja, ka no blakus mājas ceļas dūmi, un uztraukušies sauca glābējus.

Dega privātmājas koridors piecu kvadrātmetru platībā, un, saindējies ar dūmiem, uz zemes miris gulēja namiņa saimnieks. Viņa sieva paspēja izbēgt no piedūmotajām telpām laikus. Savukārt pāris kvartālus tālāk ugunsgrēks izcēlās kādas divstāvu mājas pagrabā. Brīdī, kad pagrabstāvā izcēlās ugunsgrēks, mamma sēdēja istabā, bet ģimenes piecus gadus vecā atvase skraidīja pa māju. Tētis tikmēr bija prom – darbā. Kādā brīdī meitenīte pēkšņi sajuta indīgus dūmus, kas strauji piepildīja kāpņu telpu.

Meitenes mamma nespēja savaldīt liesmas pati saviem spēkiem, un pirms dūmi laupīja orientāciju, sievietes paspēja izskriet ārā – drošībā.

Atstājis satraukto bērnu savas ģimenes uzraudzībā, kaimiņš steidzās atpakaļ uz pagalmu, lai palīdzētu ugunsdzēsējiem atrast ceļu, kā ērtāk iekļūt pagrabā.

Kaimiņš, kurš briesmu brīdī steidza palīgā, spriež, ka apkures telpā kaut kas tomēr nebija kārtībā. Acīmredzot, netālu no krāsns bija atstātas pārlieku daudz viegli uzliesmojošu materiālu.

0 Komentāru