Brīvdienās dzēsti 38 ugunsgrēki; cietis viens cilvēks

0 Komentāru
Brīvdienās dzēsti 38 ugunsgrēki; cietis viens cilvēks
FOTO: LETA

Pagājušajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 78 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu un 29 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien glābēji saņēma izsaukumu uz Oškalnu ielu Jūrmalā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 5 m² platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 50 gadus vecu vīrieti, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, kokmateriāli, mikroviļņu krāsns, mazuts mucā, piecas vieglās automašīnas, sodrēji astoņu ēku dūmvados, neapsaimniekotas ēkas piebūve, pirts, divas dzīvojamās mājas un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies sestdien Tālavijas ielā Ludzā, kur dega vienstāvu saimniecības ēka 50 kvadrātmetru platībā.

Sestdien pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā cilvēkam, kurš bija iekritis Tirdzniecības kanālā Liepājā – izmantojot glābšanas dēli, glābēji vīrieti nogādā krastā un nodeva NMPD mediķiem.

0 Komentāru