Brāļi Andis un Guntis palikuši bez pajumtes, tomēr viņi nav nolaiduši rokas

Komentāri

Kad janvāra beigās Liepājas pusē Lažas pagastā pēc ugunsgrēka divi brāļi Andris un Guntis palika bez pajumtes, situācija šķita bezcerīga un allaž tik stiprajiem un strādīgajiem vīriem drusku nolaidās rokas, taču viņi nolēma nepadoties un rezultāts ir. Raidījuma “Degpunktā” skatītāji nākuši talkā un saziedojuši krietnu naudas summu īpašuma atjaunošanai.

Divi brāļi Andris un Guntis janvāra beigās postoša ugunsgrēka laikā palika bez pajumtes. Toreiz notikušais pakļāva iznīcības riskam visu saimniecību. Ja saimniekiem nebūtu gribasspēka turpināt cīnīties, viss noietu pa burbuli dažu dienu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad Andris un Guntis jau tuvākajā laikā saņems Degpunktā skatītāju ziedoto palīdzību. Labdarības fonds ”Pēc ugunsgrēka” ir apkopojis visus dāvinātos līdzekļus.

Ar saziedotajiem līdzekļiem vajadzētu pietikt, lai nopirktu lielāko daļu materiālu. Bet, kamēr notiek atjaunošanas darbi un naudas vākšana, abi brāļi apmetušies turpat blakus saimniecībai.

Ja varat un vēlaties palīdzēt abiem brāļiem, ziedojumu tālrunis: 90067088 joprojām ir atvērts. Maksa par zvanu 1,42 eiro. Savukārt, ja jums ir kas dāvināms šiem vai citiem ugunsgrēkā cietušajiem, nāciet ciemos uz fonda ”Pēc ugunsgrēka” biroju un bāzi Buļļu ielā 45. Par ziedojumu veikšanu vēlams iepriekš sazināties ar organizāciju pa tālruni: 20110020.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl