Brāļi Andis un Guntis palikuši bez pajumtes, tomēr viņi nav nolaiduši rokas

0 Komentāru

Kad janvāra beigās Liepājas pusē Lažas pagastā pēc ugunsgrēka divi brāļi Andris un Guntis palika bez pajumtes, situācija šķita bezcerīga un allaž tik stiprajiem un strādīgajiem vīriem drusku nolaidās rokas, taču viņi nolēma nepadoties un rezultāts ir. Raidījuma “Degpunktā” skatītāji nākuši talkā un saziedojuši krietnu naudas summu īpašuma atjaunošanai.

Divi brāļi Andris un Guntis janvāra beigās postoša ugunsgrēka laikā palika bez pajumtes. Toreiz notikušais pakļāva iznīcības riskam visu saimniecību. Ja saimniekiem nebūtu gribasspēka turpināt cīnīties, viss noietu pa burbuli dažu dienu laikā.

Tagad Andris un Guntis jau tuvākajā laikā saņems Degpunktā skatītāju ziedoto palīdzību. Labdarības fonds ”Pēc ugunsgrēka” ir apkopojis visus dāvinātos līdzekļus.

Ar saziedotajiem līdzekļiem vajadzētu pietikt, lai nopirktu lielāko daļu materiālu. Bet, kamēr notiek atjaunošanas darbi un naudas vākšana, abi brāļi apmetušies turpat blakus saimniecībai.

Ja varat un vēlaties palīdzēt abiem brāļiem, ziedojumu tālrunis: 90067088 joprojām ir atvērts. Maksa par zvanu 1,42 eiro. Savukārt, ja jums ir kas dāvināms šiem vai citiem ugunsgrēkā cietušajiem, nāciet ciemos uz fonda ”Pēc ugunsgrēka” biroju un bāzi Buļļu ielā 45. Par ziedojumu veikšanu vēlams iepriekš sazināties ar organizāciju pa tālruni: 20110020.

Foto

0 Komentāru