Bolderājā kāda ļoti aktīva suņa izklaide virtuvē noslēdzas ar ugunsdzēsēju un gāzes dienesta vizīti

1 komentārs
Bolderājā kāda ļoti aktīva suņa izklaide virtuvē noslēdzas ar ugunsdzēsēju un gāzes dienesta vizīti

Rīgā, Bolderājā, kāda ļoti aktīva suņa izklaide virtuvē noslēgusies ar ugunsdzēsēju un gāzes dienesta vizīti, jo četrkājainais draugs izraisījis gāzes noplūdi, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Šis suns Rodžijs jau nepilnu gadu ar saimnieku dzīvo piecstāvu mājas pirmajā stāvā Lielupes ielā, Bolderājā. Šodien četrkājainā drauga dēļ uz šo adresi kaimiņiem nācās saukt glābšanas dienestu, jo kāpņu telpā bija jūtama īpatnēja gāzes smaka.

Ugunsdzēsēji dzīvoklī konstatēja gāzes noplūdi. Tā kā mājoklim bija dzelzs durvis, lai nepaaugstinātu uguns bīstamības apstākļus, glābēji izvēlējās iekļūt dzīvoklī caur logu. Tā kā logam bija dzelzs restes, iekļūšanai dzīvoklī tika izmantots speciāls hidrauliskais instruments. Kad ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī, vīri atslēdza gāzi un izlaida suni, kurš bija nobijies un saelpojies gāzes smaku.

Drīz vien pie mājas piebrauca arī dzīvokļa saimnieks, taču tobrīd krīzes situācija jau bija novērsta un mājdzīvnieks vīrieti jau gaidīja pie kāpņutelpas durvīm. Kā “Degpunktā” paskaidroja dzīvnieka īpašnieks, iespējams, suns, dzīvoklī būdams viens, spēlējoties ar ķepām aizķēris gāzes plīts pogas un tā arī radusies noplūde.