Biznesa “jautājumu” kārtošana? Plašo ugunsgrēku Pārdaugavas autoplacī saista ar ļaunprātību

0 Komentāru
Biznesa “jautājumu” kārtošana? Plašo ugunsgrēku Pārdaugavas autoplacī saista ar ļaunprātību
EKRĀNUZŅĒNUMS

Iespaidīgs ugunsgrēks naktī uz piektdienu izcēlies Pārdaugavā, Bieriņu rajonā. Vairāki desmiti kādā stāvvietā novietoti transportlīdzekļi tika bojāti un pilnībā iznīcināti. Apkārtējie spriež, ka kāds šādā veidā brīdinājis vietējā auto plača īpašniekus par savu neapmierinātību, kā tiek kārtoti biznesa jautājumi.

Naktī uz piektdienu Bieriņu apkaimē pēkšņi uzliesmoja auto placis Raudas ielā. Sprādzienus, ko radīja vairāki desmiti degošo transportlīdzekļu, izdzirdēja blakus mājas iedzīvotāja, kas sākotnēji domāja, ka notiek apšaude.

SIA “Transporent auto” teritorijā drīz vien ieradās arī ugunsdzēsēji. Glābēji uzlauza vārtus, lai nodrošinātu piekļuvi liesmu perēkļiem. Aina gan pavērusies visai savāda, jo automašīnas dega pamīšus, nevis tuvu viena otrai. Šo aizdomīgo faktu pamanīja arī uzņēmuma bijušais darbinieks, kas atskrēja novērtēt situāciju.

Citi strādnieki redzējuši, ka notikuma vietā mētājas pierādījumi, kas liecina par ļaunprātīgu dedzināšanu.

SIA ”Transportent” ir automašīnu iznomātāja ”Sixt” franšīzes pārstāvis Latvijā. Auto placis pārdod jau lietotas mašīnas un piedāvā to nomu. Daži vietējie izsaka pieņēmumu, ka postaža paredzēta kā kāda konkurenta vai nelabvēļa brīdinājums.

Atriebības teoriju uzņēmuma pārstāvji neapstiprina un uzticas, ka policija un apdrošināšanas kompānija spēs rast skaidrojumu ugunsgrēka cēlonim. Iespējams, pierādījumus sniegs arī novērošanas kamerās redzami kadri.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

0 Komentāru