1 komentārs

Pavisam nesen kāds ārvalstnieks Zolitūdē piedzīvojis ne tos patīkamākos mirkļus, kad brauciena laikā viņa auto salonā parādījušies specifiski, kodīgi dūmi. Kā beidzās viņa rīts, un kā tikšanās ar šo šoferi izskatījās policistu acīm?

Saulainajā un sniegotajā sestdienas rītā Zolitūdē, galvaspilsētas kārtības sargi kādā stāvlaukumā ielas malā pamanījuši automobili, virs kura paceļas dūmi. Lai arī sākumā varējis pat šķist, ka tās ir kāda spēkrata izplūdes gāzes, drīz vien kļuva skaidrs, ka situācija ir daudz nopietnāka.

Policisti ievēroja, ka auto motora pārsegs ir deformējies un karstuma ietekmē no tā sākusi lobīties krāsa.

Saprotot, ka nule apslāpētās liesmas jebkurā brīdī var atjaunoties ar jaunu spēku, likumsargs tver pēc policijas busiņā atrodamā ugunsdzēšamā aparāta un vēlreiz dodas pie degošā “Renault”. Kad balons tukšs, tālumā jau atskan sirēnu skaņas un vīri atbrīvo stāvlaukumu, lai tajā dotu vietu ugunsdzēsējiem.

“Labs veids kā sākt rītu. Protams, labi, ka tā neuzliesmoja, kamēr braucu, vai kas tamlīdzīgs. (..) Kad iedarbināju mašīnu, nekas īpašs nebija jūtams. Tad sajutu nedaudz dūmu un uzreiz apturēju auto. Lūk, kas notika,” stāsta autovadītājs.

Lai arī šajā gadījumā apkārtējie cilvēki darījuši visu, lai glābtu degošo auto, ugunsgrēks zem motora pārsega jau bija paspējis nodarīt ievērojamu skādi. Diemžēl spēkratam nav KASKO apdrošināšanas, tādēļ šā rīta piedzīvojumi iecirtīs pamatīgu robu auto īpašnieka maciņā. Interesanti, ka jauneklis, kurš rīta pusē bija sēdies pie auto stūres, atklāja, ka spēkrats tikai iepriekšējā dienā saņemts no auto servisa, kur tam tika veikta apkope un citi darbi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl