Komentāri

Trešdienas vakarā Siguldas pusē pie Jūdažu ciemata nogranda pamatīgs sprādziens. Kādas daudzbērnu ģimenes privātmājā eksplodēja gāze. Cieta divi cilvēki.

Dienu pēc notikušā ap māju apjozta policijas lente, apkārtnē viss kluss un mierīgs, salīdzinot ar jezgu, kāda šeit darījās iepriekšējā dienā ap plkst. 21.00. Eksploziju dzirdējuši visi tuvākie kaimiņi, bet sākumā nedomājuši, ka incidents būs tik nopietns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņiene saka, – no ceļa puses neko nevarēja redzēt, bet sētā skats esot patiešām dramatisks – izrauta visa siena. Glābēji aprēķinājuši, ka izpostīti 200 kvadrātmetri.

Ģimenē esot četri bērni, un visa saime ir dievticīga. Līdz ar to viņi šobrīd paļaujas uz Dieva un baznīcas atbalstu.

Siguldas novada pašvaldības policijas priekšnieks Andris Būce norādīja, ka ģimene pagaidām ir atteikusies no jebkādas palīdzības, norādot, ka apskādētais nams ir vasaras māja, bet pašiem ir dzīvoklis Siguldā.

Novada domes Sociālajā dienestā gan piebilst, ka varbūt cilvēki šobrīd ir šokā un nevēlas lieku uzmanību, tāpēc arī tiek ieturēta pauze, bet tik un tā cietušie vēlreiz tiks uzrunāti.

Šobrīd zināms, ka no kuplās saimes slimnīcā nonākuši divi cilvēki – 47 gadus vecs vīrietis un 17 gadus vecs puisis – Latvijas U18 izlases basketbolists Dāvids Vīksne. Plašāku ziņu par viņu veselības stāvokli nav.

Kas attiecas uz gāzes eksplozijas iemesliem – sākotnējā informācija liecina, ka no sētā stāvošās gāzes tvertnes mājā noplūdusi gāze un vienā no istabām, ieslēdzot gaismu, radusies elektrības dzirkstele. Šādā kombinācijā sprādziens ir neizbēgams.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl