“Bija liels blīkšķis…” Jūrmalā ugunsgrēks vienlaikus izpostījis divas privātmājas

Jūrmalā ugunsgrēks vienlaikus izpostījis divas privātmājas. Ar liesmām glābēji cīnījušies gandrīz astoņas stundas, bet būves tā arī nav nosargājuši. Vienu māju liesmas iznīcinājušas pilnībā, bet no otras palicis tikai pirmais stāvs.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

    Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

    Saprotam žurnālistu straujo dienas ritmu, tomēr, ja žurnālists nevar sagaidīt klātienē runātāju no dienesta puses, aicinām vismaz pa telefonu precizēt konkrētus laikus! Noskatoties sižetu ir vairākas lietas, kuras neatbilst patiesībai. Apzināmies, ka esot notikuma vietā aculieciniekiem var likties, ka laiks iet ļoti lēni, tomēr realitātē tā nav - informējam, ka visas VUGD operatīvās darbības tiek fiksētas sistēmā gan ar konkrētiem laikiem, gan ar ierakstiem, tāpēc VUGD ir skaidri zināms, piemēram, tas, cik ilgi glābēji braukuši.
    Konkrētajā ugunsgrēkā ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā ieradās 11 minūšu laikā pēc izbraukšanas no ugunsdzēsības depo, nevis 30 minūtes kā minēja aculiecinieks. Kā arī, uz ugunsdzēsēju glābēju ierašās brīdi, ar atklātu liesmu dega abas ēkas, nevis viena, kā bija minēts sižetā.

    Lai jau sākotnējā stadījā būtu iespējams pamanīt izcēlušos ugunsgrēku un savlaicīgi izsaukt ugunsdzēsējus glābējus, aicinām mājokļos ierīkot dūmu detektoru!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!