Beigas ģimenes biznesam un daudzu cilvēku mitekļiem! Uguns Rīgas centrā noposta trīsstāvu namu

2 komentāri
Beigas ģimenes biznesam un daudzu cilvēku mitekļiem! Uguns Rīgas centrā noposta trīsstāvu namu

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas centrā, Asaru ielā, ar atklātām liesmām dega trīsstāvu ēka – mājas bēniņu stāvs cietis vissmagāk, un kopējā degusī platība bijusi 600 kvadrātmetri.

Ugunsdzēsēji par paaugstinātās bīstamības ugunsgrēku stāsta, ka šoreiz liesmas novaldīt bija īpaši grūti – koka ēka degusi tik viegli kā sērkociņu kastīte.

Ierodoties notikuma vietā, ēka ar 12 dzīvokļiem un tās apkārtne ir norobežota ar policijas drošības uzlīmēm, un jau ielas galā jūtama deguma smaka – pie nodegušās koka ēkas stāv vien divi cilvēki un sētniece, kuri pateicas ugunsdzēsējiem glābējiem, kuri pēc 6 stundu darba nakts vidū novaldījuši liesmas 600 kvadrātmetru platībā.

Gan mājas iedzīvotāji, gan ugunsdzēsēji glābēji stāsta, ka mājā nav strādājošu dūmu detektoru, un tikai tāpēc ugunsnelaimes sekas ir tik apjomīgas – izsaukums bijis krietni novēlots.

Nelielā koka ēka nu ir neapdzīvojama, un tās iemītnieki rod patvērumu pie draugiem vai radiniekiem. “Cilvēki sāka braukt prom jau no rīta, kravāja mantas visu dienu. Kur nu kurais aizbrauca, es nezinu, uz laukiem pie radiem, iespējams,” stāsta Viktorija, kura strādāja ēkas pirmajā stāvā esošajā veikalā.

Veikaliņa darbiniece tobrīd gaidīja savu vīru, lai palīdzētu izlemt, ko iesākt ar ģimenes izpostīto biznesu. “Es nezinu, tā ir vīra firma, varbūt sūdzēsim kādu tiesā, es nezinu, kā vīrs izlems.”

Viktorija uzskata, ka ugunsgrēks izcēlies no otrā stāva kaimiņu dzīvokļa, taču Valsts policija ugunsnelaimes cēloņus vēl tikai skaidro.