2 komentāri

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas centrā, Asaru ielā, ar atklātām liesmām dega trīsstāvu ēka – mājas bēniņu stāvs cietis vissmagāk, un kopējā degusī platība bijusi 600 kvadrātmetri.

Ugunsdzēsēji par paaugstinātās bīstamības ugunsgrēku stāsta, ka šoreiz liesmas novaldīt bija īpaši grūti – koka ēka degusi tik viegli kā sērkociņu kastīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, ēka ar 12 dzīvokļiem un tās apkārtne ir norobežota ar policijas drošības uzlīmēm, un jau ielas galā jūtama deguma smaka – pie nodegušās koka ēkas stāv vien divi cilvēki un sētniece, kuri pateicas ugunsdzēsējiem glābējiem, kuri pēc 6 stundu darba nakts vidū novaldījuši liesmas 600 kvadrātmetru platībā.

Gan mājas iedzīvotāji, gan ugunsdzēsēji glābēji stāsta, ka mājā nav strādājošu dūmu detektoru, un tikai tāpēc ugunsnelaimes sekas ir tik apjomīgas – izsaukums bijis krietni novēlots.

Nelielā koka ēka nu ir neapdzīvojama, un tās iemītnieki rod patvērumu pie draugiem vai radiniekiem. “Cilvēki sāka braukt prom jau no rīta, kravāja mantas visu dienu. Kur nu kurais aizbrauca, es nezinu, uz laukiem pie radiem, iespējams,” stāsta Viktorija, kura strādāja ēkas pirmajā stāvā esošajā veikalā.

Veikaliņa darbiniece tobrīd gaidīja savu vīru, lai palīdzētu izlemt, ko iesākt ar ģimenes izpostīto biznesu. “Es nezinu, tā ir vīra firma, varbūt sūdzēsim kādu tiesā, es nezinu, kā vīrs izlems.”

Viktorija uzskata, ka ugunsgrēks izcēlies no otrā stāva kaimiņu dzīvokļa, taču Valsts policija ugunsnelaimes cēloņus vēl tikai skaidro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl