Ballīte Kuldīgā pāraug tādā uzdzīvē, ka jāsauc glābēji

2 komentāri
Ballīte Kuldīgā pāraug tādā uzdzīvē, ka jāsauc glābēji

Brīvdienās ugunsgrēks piemeklēja kādu privātmāju Kuldīgā. Kamēr pirmajā stāvā ģimene grasījās doties pie miera, otrajā stāvā uzrīkotā jauniešu ballīte pārauga tik vērienīgā uzdzīvē, ka nācās saukt glābējus.

Guntas mājā Parka ielā dzīvoja viņas māsīca ar ģimeni, un pavasarī nama otro stāvu sieviete sāka izīrēt kādam jaunam vīrietim. Viss ritēja labi, līdz brīvdienās īrnieks uzrīkoja ballīti un saaicināja ciemos draugus. Kad kompānija nolēma izsaukt taksometru un doties izklaidēties citur, mājas otro stāvu pārņēma liesmas. Drīz vien notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji.

Jau pēc darbiem ugunsdzēsēji sievietei izteikuši varbūtību, ka, iespējams, pirmais sācis degt dīvāns. Kāds pirms došanās prom varētu būt atstājis tajā izsmēķi.

Lai arī kāds būtu ugunsnelaimes cēlonis, 1961. gadā celtais nams nu palicis bez jumta. Tas jāatjauno pēc iespējas ātrāk, lai māju pasargātu no vēl lielākas postažas. Kundzes māsīca ar ģimeni pagaidām apmetusies pie radiem, bet Gunta gaida mājās atgriežamies jauno īrnieku, kam, viņasprāt, jāatbild par notikušo nelaimi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl