Ballīte Kuldīgā pāraug tādā uzdzīvē, ka jāsauc glābēji

2 komentāri

Brīvdienās ugunsgrēks piemeklēja kādu privātmāju Kuldīgā. Kamēr pirmajā stāvā ģimene grasījās doties pie miera, otrajā stāvā uzrīkotā jauniešu ballīte pārauga tik vērienīgā uzdzīvē, ka nācās saukt glābējus.

Guntas mājā Parka ielā dzīvoja viņas māsīca ar ģimeni, un pavasarī nama otro stāvu sieviete sāka izīrēt kādam jaunam vīrietim. Viss ritēja labi, līdz brīvdienās īrnieks uzrīkoja ballīti un saaicināja ciemos draugus. Kad kompānija nolēma izsaukt taksometru un doties izklaidēties citur, mājas otro stāvu pārņēma liesmas. Drīz vien notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc darbiem ugunsdzēsēji sievietei izteikuši varbūtību, ka, iespējams, pirmais sācis degt dīvāns. Kāds pirms došanās prom varētu būt atstājis tajā izsmēķi.

Lai arī kāds būtu ugunsnelaimes cēlonis, 1961. gadā celtais nams nu palicis bez jumta. Tas jāatjauno pēc iespējas ātrāk, lai māju pasargātu no vēl lielākas postažas. Kundzes māsīca ar ģimeni pagaidām apmetusies pie radiem, bet Gunta gaida mājās atgriežamies jauno īrnieku, kam, viņasprāt, jāatbild par notikušo nelaimi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl