Austot rīta gaismai, netālu no Tūjas sirmgalvjiem nodeg māja

1 komentārs

Plaša ugunsnelaime šorīt, austot rīta gaismai, iznīcinājusi kāda sirmgalvju pāra mājvietu Tūjas pievārtē.

Pagājušajā naktī lauku sēta Liepupes pagastā, netālu no Tūjas, nakšņojuši septiņi cilvēki. Viņu starpā gan bērni, gan pieaugušie, gan paši mājas saimnieki – astoņdesmit un astoņdesmit piecus gadus veci pensionāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Dmitrijs
mājas saimnieku dēls

Ap pieciem no rīta, varbūt nedaudz pēc, mana māte, astoņdesmit gadus veca māmuļa, sajuta nelāgu smaku un steidzās mūs visus modināt.

Kad no miega iztraucētā ģimene veiksmīgi izbēgusi sētā un kāds tikai tvēris pēc telefona, lai zvanītu ugunsdzēsējiem, atklājies, ka zem jumta jau redzamas liesmas, kas neticamā ātrumā pletušās plašumā.

Diemžēl mājinieki saviem spēkiem nav spējuši cīnīties ar uguni, un tiem atlicis vien pārdesmit minūtes vērties šausminošajā ainavā.

Kā iespējamo ugunsgrēka iemeslu glābšanas dienesta vīri min elektrības īssavienojumu, taču vienlaikus norāda, ka lielāku skaidrību par notikušo varēs viest policistiem uzticētā izmeklēšana. Savukārt nodegušā nama iemītnieki neizslēdz, ka notikušais ir kāda ļaundara pirksts.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • Dadzis acis
    +1 +1 0

    Dadzis acis

    Kads tur elektro savienojums,ja visi gul un elektriba nau lietota..mulkibas....tas ir vienkarsakais veids ka pateikt nelaimi.....lai nemuld ka man veci vadi parkarsis unsaks degt pasi no sevis....lielako dalu pilsetu un pagastu ir veca instalacija kura tureja visus psrs un tur vel tagat.....nemaka ir musdienas pec tieksmes ko dabut letak...tur ta nelaime....un latvija ka tada dzen cilveku uz to,lidz pilnigai iznicibai...kada te vairs runa but par latviju nu jau piederosa zeme pieder 60%arvastniekiem.....paldies jums visiem saima un ari valsts galvenajam amatpersonam..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl