Atverot acis – visa istaba dūmos! Jauns vīrietis Limbažos paspēj izglābties un pabrīdināt kaimiņus

0 Komentāru
Atverot acis – visa istaba dūmos! Jauns vīrietis Limbažos paspēj izglābties un pabrīdināt kaimiņus

Mest ārā labi strādājošas lietas un pirkt jaunas vismaz Latvijas patērētāju sabiedrībā vēl nav pieņemts. Un tieši tāpēc nav iespējams pateikt, kad televizors “saies uz īso”, veļas mašīna sāks “niķoties”, vai ledusskapis gluži vienkārši aizdegsies, kā tas notika sestdienas naktī kāda jauna vīrieša mājās Limbažos, Dārza ielā.

Pulkstenis bija ap 1.30 naktī, kad Jānis sajuta, ka kaklā iecērtas kaut kas kodīgs. Atvēris acis, – visa telpa vienos dūmos. Puiša vienīgā izeja bija sasaukt mammu, kas dzīvo stāvu zemāk.

Adrenalīna iespaidā viņam vēl pieticis spēka parūpēties par apakšējo stāvu kaimiņiem, kuri droši vien bez saceltā trokšņa tik ātri nepamostos. Jānis aizvests uz slimnīcu Valmierā. Viņa mamma atceras baiso skatu, vēl pirms dēls iekāpis “ātrajos” – Jānis bijis melns no galvas līdz kājām – spīdējuši tikai baltie zobi un acu āboli.

Jānis ir apņēmības pilns dzīvokli atjaunot un cer, ka izdosies ar saimnieku vienoties par to, kas un kā veicams. Vismaz šobrīd apkārtējie ir pretimnākoši un arī draugi palīdzēšot. Jānis vēl piebilst, ka laimīgas sakritības dēļ tonakt pie viņa nebija meitas. Tad glābšanās noteikti būtu daudz grūtāka, jo būtu jādomā vispirms par bērna dzīvību un pēc tam tikai par savu.

0 Komentāru