Atriebīga “kaķu tante” Brocēnos aizdedzina pagrabu un briesmām pakļauj 20 cilvēkus

Pagājušajā naktī Brocēnos vairāk nekā divdesmit cilvēki nokļuva dzīvībai bīstamā situācijā. Ap četriem pēkšņi aizdegās pagrabs un dūmi strauji ieplūda guļošo cilvēku mitekļos. Vairākus invalīdus ugunsdzēsēji izglāba, izmantojot elpošanas maskas un nestuves.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Ome

    Ome

    Nu sagāja prātiņš "īsajā"! Šitos "sūdu savācējus" (runa nav par dzīvniekiem) ar likumu vajadzētu noteikt, ka var ievietot slēgta tipa iestādēs. Savādāk, viens tāds "taupīgais" bojā dzīvi desmitiem citu cilvēku. Un, īstenībā, tā jau ir psihiska atkāpe no normas, tātad slimība. Var jau uznākt slinkums, bet, ja tas pāriet nepārtrauktā formā-glābjams nav nekas. Un, vai tad tās ir rūpes par šiem nabaga kaķuļiem?? Noteikti-nē, tā ir dzīvnieku spīdzināšana-kur tad bija dižie "dzīvnieku aizstāvji"??? Nezināja? Negribēja zināt!!! Piesmirdis dzīvoklis taču nav tā vieta, ko rādīt TV, kur var ieiet sasmaržota, šiki apģērba kundzīte un pačīkstēt par nabaga dzīvnieciņiem! Tur var sanākt tos s... s pat satīrīt, bet tas neatbilst "dižaizstāvju" statusam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!