Atriebās bijušajai sievai un nodedzināja viņas auto? Mīlas “kaislības” sit augstu vilni Bolderājā

1 komentārs

Ir tāds teiciens, ka atriebību “pasniedz aukstu”, taču Rīgā, Bolderājā, acīmredzot dzīvo karstasinīgi ļaudis. Kāds vīrietis pēc izšķiršanās no sievas pasniedzis viņai visai “ugunīgu” dāvanu.

Svētdienas vakarā Silikātu ielā ceturtā nama pagalmā negaidīti uzliesmojis kāds balts spēkrats. Incidents noticis ap plkst. 22.00. Skaļie sprādzieni un milzu liesmu mēlēs gar ēkas logiem pamatīgi pārbiedējuši mājas iemītniekus. Uguns ātri vien izplātījusies pa visu automašīnu un draudējusi pārmesties uz blakus novietotiem spēkratiem.

“Dēls izdzirdēja sprādzienu un aizskrēja pārdzīt manu mašīnu. Man te stāvēja mašīna, tur vēl viena. Mēs neko neredzējām. (DP: Sanāk, ka uz jūsu mašīnu arī varēja pārmesties uguns?) Varēja, jā. Tur stāvēja ”Toyota” un aiz viņas mana mašīna,” par notikušo stāsta aculieciniece Ilona.

Drīz vien par notiekošo uzzinājuši glābēji. Kamēr ugunsdzēsēji steigušies uz adresi, no stāvvietās izzudušas teju visas blakus esošās automašīnas. Pēc dažām minūtēm nama pagalmā iebraukusi pirmā autocisterna, liesmas jau bija pacēlušas vairāku metru attālumā.

“Šausmīgi. Dega no apakšas. No apakšas nāca liesmas, pēc tam aizdegās no priekšas. Pēc tam viss nāca atpakaļ uz aizmuguri. Sprāga riepas, akumulators uzliesmoja kā uguns strūkla,” teic aculieciniece.

Ugunsdzēsēji notikuma vietā pavadījuši nepilnu stundu, līdz pilnībā apslāpējuši liesmas. Baltais ”Hyndai” cietis nopietni – auto ir norakstāms. Kad glābēji pabeiguši strādāt un devušies prom, darbu notikuma vietā pārņēmuši policisti. Pēc vietējo iedzīvotāju teiktā, vīri formās vel ilgi staigājuši pa nama dzīvokļiem, aptaujājot lieciniekus.

“Runā, ka zem mašīnas kaut kas tika iemests. Redzēti divi vīrieši, kuri kaut ko aizdedzināja un iemeta zem mašīnas.”

Notikuma vietā “Degpunktā” sastop vēl kādu aculiecinieku. Vīrietis atklāj, ka izraisītais ugunsgrēks ir kāda ģimenes konflikta sekas, kas beidzies ar izrēķināšanos.

Ja automašīnai nav KASKO apdrošināšanas, tad cietušajai atliek vien paļauties, ka policija notvers ļaundari un pierādīs viņa vainu. Jācer, ka no vaininieka būs ko piedzīt.