Komentāri

Šorīt ap pulksten septiņiem Rīgā, Pļavniekos, Salnas ielā, bija vērojama iespaidīga glābšanas dienestu rosība. Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlās jaunā projekta mājā, un visiem 300 iedzīvotājiem nācās evakuēties.

Šorīt ap 300 cilvēkiem satinušies segās, ar mājdzīvniekiem rokās bija spiesti pamest savus mitekļus un steigā evakuēties no deviņstāvu mājas Salnas ielā 21, jo pagrabstāvā, kur atrodas autonovietne, izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc liesmu likvidācijas, kad jauni uzliesmojumi vairs nedraud un veikta pagrabtelpu un mājas nesošo konstrukciju apskate, iedzīvotājiem atļauts atgriezties dzīvokļos.

Tomēr dzīvokļos ilgi uzturēties nav iespējams, jo smaka ir pamatīga. Pārliecinājušies, ka viss vietās un atvēruši logus, daudzi cilvēki atkal atgriežas uz ielas. Vaicājam par ugunsnelaimes iespējamiem iemesliem.

Glābēji ļaunprātīgas dedzināšanas iespējamību šobrīd nedz noliedz, nedz apstiprina. Tas jāskaidro policistiem, tomēr komentāru par notikušā kopainu un glābšanas darbu sarežģījumiem, ugunsdzēsēji sniedz.

Mājas iedzīvotāji atklāj, ka automašīnas novietošana pazemē no drošības viedokļa vispār kļuvusi bezjēdzīga, jo tieši tur zagļi un vandaļi jūtas visdrošāk. Kameru novietojumu viņi pārzina kā savu kabatu, tāpēc pieķert nevienu neizdodas, bet teju ik rītu kāds auto saimnieks atskārst, ka spēkratam vairs nav spoguļu. Bet šis notikums jau ir punkts visam.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un ekspertīzēs tiks noteikts, vai glaunais “Mercedes” džips aizdedzināts tīšām, vai arī noticis īssavienojums, taču iedzīvotāji jau tagad sliecas domāt, ka izmeklējams noziegums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl