“Atbrauca, izglāba, es ārā netiktu!” Valdemāra ielas nama iedzīvotāja stāsta par bīstamo ugunsgrēku

0 Komentāru
“Atbrauca, izglāba, es ārā netiktu!” Valdemāra ielas nama iedzīvotāja stāsta par bīstamo ugunsgrēku
DEGPUNKTĀ

Cilvēku kliedzieni un operatīvo dienestu sirēnas piektdien īsi pirms plkst. 16.00 radīja baisu atmosfēru Rīgā, Stabu un Valdemāra ielas apkārtnē.

Kādā no daudzstāvu ēkām bija izcēlies nopietns ugunsgrēks – atklātas liesmas plosīja nama bēniņus, un uguns strauji pārmetās uz jumta konstrukcijām.

Atbraukušie dienesti bloķēja satiksmi, un ugunsdzēsēji gāzmaskās skrēja telpās, lai no dūmu ieskautajiem dzīvokļiem glābtu cilvēkus. Dienesta palīdzība bija nepieciešama četriem cilvēkiem. Viena no četrotnes bija Agnese, kas ar savu mājas mīluli rokās cerēja uz glābiņu un to sagaidīja.

“Mājās sāka pīkstēt dūmu signalizācija. Skatos – ārā dūmi… Atbrauca, izglāba, es ārā netiktu,” stāsta mājas iedzīvotāja Agnese.

Notikuma vietā strādāja 26 ugunsdzēsēji, liekot lietā četras autocisternas un divas autokāpnes. Drošības labad evakuēti arī blakus mājas iedzīvotāji. Pusotras stundas laikā glābēji tika galā ar atklātajām liesmām, taču, lai pilnībā likvidētu postažu, vēl bija jālauž un jāgriež jumta konstrukcijas, zem kurām slēpās uguns perēkļi. Par ugunsgrēka iemesliem šobrīd ziņas ir skopas, darbu notikuma vietā turpina policija.

0 Komentāru