Ārkārtas situācija Jūrmalas pašvaldības policijā: aizturētie izolatorā izraisa ugunsgrēku

Otrdienas naktī Jūrmalas pašvaldības policijas telpās izveidojās ārkārtas situācija. Pāris minūtes pirms pusnakts likumsargiem nācās evakuēties, jo aizturēto izolatorā bija sācies ugunsgrēks.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Māris

  Māris

  Visu kā vienmēr grib norakstīt uz citiem-lai parāda tautai patiesību-ko dara policija-kāda ir reālā situācija dzīvē-un tad lai sāk runāt un kādu vainot! Žēl, kad mūsu valstī to nepieļauj un visas mēdijs tiek kontrolētas-vai varat nosaukt tādu iestādi kura spēj kontrolēt tiesiskumu un ir patiesa-taisnīga-balstās uz noteikto likumdošanu??? Visiem mietpilsoņiem pūš miglu acīs-melo un visu nogrūž uz dzērājiem-narkomāniem-nozidzniekiem-bet ko dara paši-realitāte ir daudz savādāka un tas arī satrauc! Tautai to nepieļauj zināt-neatļauj un nekad neatļaus! Lūdzu Jums mūsu realitāte! Es varu to pierādīt ar faktiem-bet to nekad nepieļaus! Ar c. Māris
 • Egons

  Egons

  Vienkārši dedzinātājs vēlējās palikt ilgāk ieslodzījumā, kāda vaina, ārā slapjš, būs arī auksts, bet te neparko nav jādomā, ir gulta,ēdiens,siltums, un nav jāmaksā. Lūk arī motīvs.
 • Mārcis Mazzariņš

  Mārcis Mazzariņš

  Alahu akbar. Bomāru teroristi. Ja, nevar sevi un visu uzlaist gaisā, tad var nodedzināt
 • Andris Mihalič Bērziņš

  Andris Mihalič Bērziņš

  Varbut nevajadzeja to izolatoru dzest....ja reiz pashi aizdedzinaja!!
 • Kariina Adamenko
 • Ivars Ķīsis

  Ivars Ķīsis

  Vai sen jau pašvaldības policijas telpās ir izolators un ieslodzītie??
 • Rets Retais

  Rets Retais

  Tāds nav pirmais gadījums, tādi pa laikam mēdz būt https://www.delfi.lv/news/national/criminal/aizturets-virietis-aizkraukle-aizdedzina-kameras-gultas-matraci.d?id=50808179 Pieliku bēdīgo, jo Žēl tos nabaga darbiniekus, kuri no sabiedrības izolēja šo ... (te bija jābūt rupjībai, vinš varēja jebkuram Jūrmalniekam jaut ko aizdedzināt) un kurus pēc tam čakarē, jo pie apmīzušā neatrada. Bieži uz narkomānu adatām pārmeklējot policisti uzduras utt.
 • Daiga Valtere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!