“Aplej un viss!” Purvciemā neilgā laikā aizdegušās vairākas automašīnas

4 komentāri
“Aplej un viss!” Purvciemā neilgā laikā aizdegušās vairākas automašīnas
DEGPUNKTĀ

Rīgā, Džohara Dudajeva gatves 8. nama pagalmā, pēdējā laikā izcēlušies vairāki ugunsgrēki, kas daudziem vietējiem radījuši pamatotas bažas par savu īpašumu drošību.

Pēdējais notikums, kurā pilnībā iznīcināts vietējās iedzīvotājas Svetlanas ģimenei piederošais “Volkswagen Touran”, noticis pagājušajā nedēļā – darba dienas naktī.

“Mans dēls plkst. 4.10 novietoja automašīnu, un plkst. 4.30 tā jau dega. Tas vienmēr notiek naktī. Trijos, četros naktī vienmēr. Man dēls bija aculiecinieks tam, kā nodega iepriekšējais auto. Kaimiņi toreiz sauca ugunsdzēsējus. Arī ap četriem no rīta. Viņi aplej riepu, ar ko nepateikšu, jo šobrīd notiek ekspertīzes, bet ir aizdedzināti aizmugurējie riteņi. Aplej un viss,” stāsta Svetlana.

Raidījuma “Degpunktā” uzrunātie vietējie iedzīvotāji pēdējā laikā šajā pagalmā redzējuši kaut vienu auto vraku, taču daži piefiksējuši pat divus vai trīs nodedzinātus automobiļus.

Par šiem notikumiem informēta arī policija. Šobrīd pie patiesības noskaidrošanas ķērušies Rīgas Teikas iecirkņa izmeklētāji, un notikuma vietās izņemtie pierādījumi ir nodoti nepieciešamo ekspertīžu veikšanai – pēc to atbilžu saņemšanas arī būs pilnīga skaidrība par ugunsgrēku izcelšanās iemesliem.

“Tiek izskatīta versija, ka, iespējams, kādam šie novietotie transportlīdzekļi traucē, un tādā veidā varbūt kāds vēlas šo neapmierinātību izteikt,” norāda Valsts policijas Teikas iecirkņa priekšnieks Sergejs Galilejevs.

Saistībā ar notikušo policija aicina atsaukties aculieciniekus. Šobrīd likumsargi apkopo informāciju par citiem, līdzīgiem pēdējā laikā notikušiem ugunsgrēkiem tuvākā un tālākā apkaimē, lai saprastu, vai galvaspilsētā uzradies kāds sērijveida noziedznieks, vai dedzinātāja veikums aprobežojas vien ar Džohara Dudajeva ielas pagalmiem.

4 komentāri