Komentāri

Otrdien, 19. septembrī, īsi pirms pusnakts kādā mājā Ogrē izcēlies ugunsgrēks. 

Ugunsgrēks noticis Loka ielā 6, pēc notikušā viens no pirmā stāva dzīvokļiem ticis pie liela cauruma logā, un zālienā pie mājas mētājas apkvēpuši virtuves trauki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā dzīvokļa virtuvē izcēlies neliels ugunsgrēks, taču dzīvokļa saimnieki nav spējuši to nodzēst pašu spēkiem un nācies izsaukt ugunsdzēsējus.

Pēc ugunsgrēka Loka ielā 6 viens no pirmā stāva dzīvokļiem ticis pie branga cauruma logā un skatu uz māju, tā teikt, rotā zālienā izmētāti apkvēpuši virtuves trauki. Vēlā otrdienas vakarā dzīvokļa virtuvē izcēlās neliels ugunsgrēks, kuru saimniekiem neizdevās apdzēst pašu spēkiem un nācās talkā saukt glābējus.

Raidījums “Degpunktā” atgādina, – pat ja liesmas izplatījušās salīdzinoši nelielā platībā un cietušas vien pāris sadzīves mantas, saindēšanās risks piedūmojuma dēļ ir augsts, kā arī tas varēja apdraudēt lielu daļu mājā dzīvojošo.

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl