Apkvēpuši trauki un caurums logā – Ogrē kāda dzīvokļa virtuvē izcēlies ugunsgrēks

Komentāri

Otrdien, 19. septembrī, īsi pirms pusnakts kādā mājā Ogrē izcēlies ugunsgrēks. 

Ugunsgrēks noticis Loka ielā 6, pēc notikušā viens no pirmā stāva dzīvokļiem ticis pie liela cauruma logā, un zālienā pie mājas mētājas apkvēpuši virtuves trauki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā dzīvokļa virtuvē izcēlies neliels ugunsgrēks, taču dzīvokļa saimnieki nav spējuši to nodzēst pašu spēkiem un nācies izsaukt ugunsdzēsējus.

Pēc ugunsgrēka Loka ielā 6 viens no pirmā stāva dzīvokļiem ticis pie branga cauruma logā un skatu uz māju, tā teikt, rotā zālienā izmētāti apkvēpuši virtuves trauki. Vēlā otrdienas vakarā dzīvokļa virtuvē izcēlās neliels ugunsgrēks, kuru saimniekiem neizdevās apdzēst pašu spēkiem un nācās talkā saukt glābējus.

Raidījums “Degpunktā” atgādina, – pat ja liesmas izplatījušās salīdzinoši nelielā platībā un cietušas vien pāris sadzīves mantas, saindēšanās risks piedūmojuma dēļ ir augsts, kā arī tas varēja apdraudēt lielu daļu mājā dzīvojošo.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl