“Apkaimē bija dzirdami sprādzienu trokšņi”; Ogres pusē ugunsgrēkā mirst vīrietis

Pievienot komentāru
“Apkaimē bija dzirdami sprādzienu trokšņi”; Ogres pusē ugunsgrēkā mirst vīrietis
EKRĀNUZŅĒMUMS

Lai savaldītu liesmas, kas vakar pārņēma kādu nomaļu divstāvu ēku Ogres pusē, ugunsdzēsējiem bija nepieciešamas teju četras stundas. Pēc pamatīgajiem pūliņiem diemžēl izrādījās, ka mājā bez dzīvības pazīmēm guļ tās iedzīvotājs. Iespējams, tieši viņš netīši aizsācis ugunsgrēku.

Kādā nomaļā, mežu ieskautā mājā Madlienas pagastā dienas vidū sāka degt ēkas pirmais stāvs. Tajā dzīvoja kāds aptuveni piecdesmit gadus vecs vīrietis. Tuvākā kaimiņu māja ir puskilometra attālumā, tāpēc vietējie par nelaimi uzzināja krietni vēlāk. Apkaimē bija dzirdami sprādzienu trokšņi, bet reti kuram ienāca prātā, ka izcēlies ugunsgrēks.

“Man strādnieks, kas nāk, viņš man pastāstīja. Mēs ar meitu mācījāmies. Strādnieks teica, ka domājis, ka tur purvā armijnieki trenējas, jo viņi to dara bieži, viņš saka, – atkal šaudās,” stāsta kaimiņiene.

Ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā brīdī, kad ēka jau dega pilnā deviņdesmit kvadrātmetru platībā. Diemžēl glābēji nepaspēja izglābt iemītnieka dzīvību.

“Pārmeklējot ēkas pirmo stāvu, istabā atrasts cilvēks, kas tūlīt tika iznests no degošās ēkas un nodots turpat esošajiem NMPD darbiniekiem, kas diemžēl konstatēja viņa nāvi,” norāda VUGD Ķeipenes posteņa komandieris Jānis Mandelis.

Ugunsdzēsēji pēc sākotnējas telpu apsekošanas secina, ka degšana varētu būt sākusies neuzmanīgas smēķēšanas dēļ. Policijā ir uzsākta izmeklēšana, kas skaidros precīzus vīrieša bojāejas iemeslus.