Angārā Sūnīšu ciematā izceļas 35 kvadrātmetrus plašs ugunsgrēks

Pievienot komentāru
Angārā Sūnīšu ciematā izceļas 35 kvadrātmetrus plašs ugunsgrēks

Nepilnas trīs stundas trešdien, 28. oktobrī, glābēji pavadīja Sūnīšu ciematā, Garkalnes novadā, dzēšot 35 kvadrātmetru plašu ugunsgrēku kādā angārā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pusdienlaikā virs Sunīšiem pacēlās biezs dūmu mākonis, jo Dīķa ielā uzliesmoja angārs. Pirmie kaut ko nelāgu pamanīja teritorijā esošie strādnieki, kuri arī cēla trauksmi, saucot palīgā ugunsdzēsējus.

Par spīti ielas nosaukumam, dīķa vai upes nekur tuvumā nebija, tādēļ glābēji bija spiesti meklēt citas iespējās, kā līdz degošajam angāram piegādāt ūdeni.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) 6. daļas vada komandieris Aleksejs Kudrjašovs stāsta, ka ūdens neesamība attiecīgajā vietā radīja grūtības dzēst, līdz ar to nācās piesaistīt papildu automašīnu ar ūdeni. Dzēšanas darbus apgrūtināja ar malku un citām lietām piekrautās telpas.

Ugunsgrēka perēklis atradās angāra ģērbtuvē, un neatkarīgi no sākotnējā ūdens trūkuma liesmas nepaspēja nekur tālu izplatīties.

Aptuveni stundas laikā glābēji lokalizēja postažu, bet pēcāk kārtīgi pārbaudīja celtni, atlaužot daļu jumta konstrukciju, lai izslēgtu atkārtotu aizdegšanās risku. Kad tas tika izdarīts, pie angāra sāka rosīties arī Valsts policijas darbinieki, skaidrojot ugunsgrēka izcelsmi.