“Alkoholiķu dinastija – vectēvs, dēls, mazdēls!” Iedzīvotāji dzīvo bailēs, jo kaimiņi rīko tračus un izraisa ugunsgrēku

Pievienot komentāru

Rīgā, Dzegužkalnā kādas mājas dzīvokļu īpašnieki dzīvo pastāvīgās bailēs, jo kaimiņos ik palaikam skandālus un tračus rīko vesela dzērāju dinastija, – vectēvs, dēls un mazdēls.

Dzīres vēl nebūtu tas trakākais, ja vien tās jau otro reizi nebeigtos ar ugunsgrēku. Kā runā vietējie, uzliesmojumi notikuši ne gluži nejauši.

Ugunsgrēks noticis naktī, pēc kārtējās ballītes. Esot aizdedzies dīvāns, visu māju piepildīja dūmu mutuļi, un cilvēki steidza evakuēties.

“Alkoholiķu dinastija – vectēvs, dēls, mazdēls,” tā īsumā savus kaimiņus raksturo stāvu virs viņiem dzīvojošā Natālija, kuras dzīvoklis pēc ugunsgrēka no visiem mitekļiem bija cietis visvairāk, protams, izņemot to pašu dzīvokli, kurā ugunsnelaime sāka plosīties. Sieviete stāsta, ka istaba tieši zem viņas guļamistabas esot pilnībā izdegusi un tikai ugunsdzēsēju ātras rīcības dēļ laikus tika novērsta daudz lielāka nelaime.

Natālija atklāj, ka, visticamāk, ugunsgrēks bija labi plānota rīcība. Ģimenē neviens nav smēķējis, tam nauda nepaliekot. Pietiekot tikai alkoholam.