“Akropolē” ugunsgrēka dēļ veic visa tirdzniecības centra evakuāciju

Pievienot komentāru
“Akropolē” ugunsgrēka dēļ veic visa tirdzniecības centra evakuāciju

Pirmdienas vakarā – ap plkst. 21.15 – glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz iepirkšanās centru “Akropole”. Tirdzniecības vietas pirmajā stāvā bija izcēlies ugunsgrēks.

Liesmoja labierīcības, un telpas strauji piepildīja dūmi. Gan apmeklētājiem, gan veikala darbiniekiem steigšus nācās meklēt tuvāko izeju uz stāvlaukumu.

Zane Kaktiņa
T/C “Akropole” pārstāve

Vīriešu labierīcībās izcēlās ugunsgrēks aptuveni četru kvadrātmetru platībā. Protams, ka, rūpējoties par darbinieku un apmeklētāju drošību, tika veikta pilna centra evakuācija. Evakuēti apmēram 600 cilvēki, neviens negadījumā nav cietis. Pašreiz notikušā apstākļi un iemesli vēl tiek skaidroti. Pašreiz iepirkšanās un izklaides centrs ”Akropole” darbojas pilnā un ierastā režīmā, savukārt tā teritorija, kur bija izcēlies negadījums, ir norobežota, lai visiem pircējiem būtu drošs tirdzniecības centra apmeklējums.

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, “Akropoles” labierīcībās aizdedzies roku žāvētājs. Iespējams, noticis elektrības īssavienojums, taču jāpārbauda arī versija par ļaunprātīgu dedzināšanu.