Aizdegas dzīvoklis – nopietnus apdegumus guvusi pensionāre

Komentāri

Lai notiktu pamatīga nelaime, nav nepieciešams daudz. Ugunsgrēki notiek katru dienu, un katrs no tiem tajā iesaistītajiem cilvēkiem sagādā milzu raizes un bažas, neskatoties uz izdegušo kvadrātmetru platību. Arī vakar Rīgā notikusi nelaimē, kurā cieta kāda sirma kundze.

Svētdien pusdienlaikā Augusta Dombrovska ielā izcēlās ugunsgrēks kādā divstāvu dzīvojamajā mājā. Dzīvoklī, kurā liesmas izplatījās, dzīvo divas sievietes. Viņu sadegušās sadzīves mantas mētājas zālienā pie mājas un ir apskatāmas visiem kaimiņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņš Valērijs stāsta, paša spēkiem liesmas mēģinājuši apdzēst un nekas traks jau neesot noticis. Tā varbūt šķiet apkārtējiem, kuru mājas uguns nav skāris.

Jebkurš ugunsgrēks prasa savus upurus. Par laimi, ne vienmēr cilvēku, bet arī mantisku lietu zaudēšana ir nepatīkama. Šis ugunsgrēks noteikti atstās sekas degušā dzīvokļa iemītniecēm. Viena no viņām, apmēram 77 gadus veca sieviete, ugunsgrēkā guva apdegumus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl