Aizdegas dzīvoklis – nopietnus apdegumus guvusi pensionāre

Komentāri

Lai notiktu pamatīga nelaime, nav nepieciešams daudz. Ugunsgrēki notiek katru dienu, un katrs no tiem tajā iesaistītajiem cilvēkiem sagādā milzu raizes un bažas, neskatoties uz izdegušo kvadrātmetru platību. Arī vakar Rīgā notikusi nelaimē, kurā cieta kāda sirma kundze.

Svētdien pusdienlaikā Augusta Dombrovska ielā izcēlās ugunsgrēks kādā divstāvu dzīvojamajā mājā. Dzīvoklī, kurā liesmas izplatījās, dzīvo divas sievietes. Viņu sadegušās sadzīves mantas mētājas zālienā pie mājas un ir apskatāmas visiem kaimiņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņš Valērijs stāsta, paša spēkiem liesmas mēģinājuši apdzēst un nekas traks jau neesot noticis. Tā varbūt šķiet apkārtējiem, kuru mājas uguns nav skāris.

Jebkurš ugunsgrēks prasa savus upurus. Par laimi, ne vienmēr cilvēku, bet arī mantisku lietu zaudēšana ir nepatīkama. Šis ugunsgrēks noteikti atstās sekas degušā dzīvokļa iemītniecēm. Viena no viņām, apmēram 77 gadus veca sieviete, ugunsgrēkā guva apdegumus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl