Aglonas novadā mīklaini pazudis vīrietis! Pirms tam aizdedzinājis savu īpašumu un paņēmis bisi

Komentāri

Aizdedzina savu īpašumu, paņem bisi un pazūd mežā – tik mīklaini bez paskaidrojumiem šonakt bez pajumtes un iedzīves savus piederīgos atstāja kāds vīrietis Aglonas novadā. Vīrieša tālākā rīcība ir neprognozējama, tādēļ tuvējā apkārtnē uzsākta viņa meklēšana.

Kamēr dēls nakti pavadīja pie draudzenes, viņa tēvs nolēma izmantot brīdi, kad savā saimniecībā palicis viens, un īstenot, iespējams, jau ilgi plānotu noziegumu. Vīrietis no dzīvojamās mājas un saimniecības ēkām iznesa sev nepiederošas, paziņu aizlienētas mantas, bet visam citam pielaida uguni.

Ēkas nopostītas pilnībā, atstājot dēlam kaudzi gruvešu un neziņas sajūtu. Pēc ugunsgrēka konstatēts, ka īpašuma saimnieks, 54 gadus vecais Jānis Kraupša, ir pazudis.

Foto: Aglonas novadā pazudis vīrietis, kurš pirms tam izraisījis ugunsgrēku savā īpašumā

Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un kopā ar Nacionālo bruņoto spēku zemessardzes vienību, robežsardzes aviācijas un kinologu dienestu tuvējā apkārtnē veic vīrieša meklēšanu.

Aigars Salenieks
Valsts policijas Preiļu iecirkņa priekšnieks

Kriminālprocesā, ņemot vērā iegūto informāciju, tiek pārbaudītas vairākas versijas saistībā ar to, ka ēkas aizdedzinājis pats īpašnieks. Pirmkārt, mājas saimnieks ir izdarījis pašnāvību ar pazudušo ieroci un līķis, iespējams, atrodas gruvešos. Nākamā versija varētu būt, ka īpašnieks izdarījis pašnāvību ārpus saimniecības ēkām. Arī tuvējā apkārtne tiek intensīvi pārmeklēta. Vēl viena versija, ka saimniecības īpašnieks slēpjas tuvējā apkārtnē un viņa nodomi nav prognozējami. Varbūt ir vērsti pret citiem cilvēkiem.

Ja kāda rīcībā ir informācija par vīrieša atrašanās vietu vai jebkāda cita izmeklēšanai nozīmīga informācija, policija lūdz informēt likumsargus, zvanot pa tālruni 65403302, 110, 112 vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Lasi vēl