Komentāri

“Te ir pietura, viņi [skolēni – red.] atbrauc, un acīmredzot kāds pirms skolas vai nodarbībām uzpīpējis un nometis izsmēķi – tas arī viss. Viņi te regulāri nāk. Vasarā, kad nevarēja tikt te iekšā, viņi pīpēja te, krūmos,” aculiecinieks Dmitrijs stāsta par Svētē notikušo ugunsgrēku pamestā mājā, kura laikā ēka degusi gluži kā kāršu namiņš.

Svētes iedzīvotājs pieļauj – ja vējš pūstu no citas puses, tad bez problēmām aizdegtos arī bērnudārzs un skola, kas atrodas aiz nelaimes piemeklētās ēkas. “Tikko uztaisīts remonts, nu tas ir viss, kur nu vēl trakāk!” stāsta Dmitrijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – Jelgavas novada Svētes pagastā netālu no vietējās pamatskolas kā kāršu namiņš sadegusi kāda ēka.

Vietējie piebilst, ka ēka pieder pašvaldībai, un to neviens nekā īpaši nav nepieskatījis. Apkārtnes jaunieši līdz ar to pamesto celtni izmantojuši savām vajadzībām.

Vienīgais, kas šajā stāstā ir labs, – Svētes iedzīvotāji pārliecinājušies, ka apkārtnes ugunsdzēsēji reaģē ļoti operatīvi. Un ja būs tāda diena, kad nepatikšanās nonāks cilvēki, uz glābējiem noteikti varēšot paļauties.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl