Komentāri

“Te ir pietura, viņi [skolēni – red.] atbrauc, un acīmredzot kāds pirms skolas vai nodarbībām uzpīpējis un nometis izsmēķi – tas arī viss. Viņi te regulāri nāk. Vasarā, kad nevarēja tikt te iekšā, viņi pīpēja te, krūmos,” aculiecinieks Dmitrijs stāsta par Svētē notikušo ugunsgrēku pamestā mājā, kura laikā ēka degusi gluži kā kāršu namiņš.

Svētes iedzīvotājs pieļauj – ja vējš pūstu no citas puses, tad bez problēmām aizdegtos arī bērnudārzs un skola, kas atrodas aiz nelaimes piemeklētās ēkas. “Tikko uztaisīts remonts, nu tas ir viss, kur nu vēl trakāk!” stāsta Dmitrijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – Jelgavas novada Svētes pagastā netālu no vietējās pamatskolas kā kāršu namiņš sadegusi kāda ēka.

Vietējie piebilst, ka ēka pieder pašvaldībai, un to neviens nekā īpaši nav nepieskatījis. Apkārtnes jaunieši līdz ar to pamesto celtni izmantojuši savām vajadzībām.

Vienīgais, kas šajā stāstā ir labs, – Svētes iedzīvotāji pārliecinājušies, ka apkārtnes ugunsdzēsēji reaģē ļoti operatīvi. Un ja būs tāda diena, kad nepatikšanās nonāks cilvēki, uz glābējiem noteikti varēšot paļauties.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl