13 evakuēti cilvēki, tostarp bērns – ugunsgrēks Rīgas centrā

Komentāri

Pagājušajā naktī galvaspilsētā, Bruņinieku ielā, izcēlies ugunsgrēks, no kura ugunsdzēsēji paglābuši trīspadsmit cilvēkus.

Dažas minūtes pirms diviem naktī Bruņinieku ielas nama iemītnieks Ints sajutis aizdomīgu dūmu smaku, kas uzvēdījusi guļamistabā. Ints pamodinājis māti un steidzis zvanīt uz glābšanas dienestu. Dispečere pieņēmusi izsaukumu un aicinājusi cilvēkus nedoties ārā piedūmotajā kāpņu telpā, sakot, ka palīdzība jau pavisam drīz būšot klāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji atklāj, ka izsaukuma vietā ar kāpņu palīdzību no ēkas evakuēti kopumā 13 cilvēki. Jaunākajam izglābtajam bijuši tikai divpadsmit gadu, bet kādai kundzei – 92.

Līdzko cilvēki nogādāti drošībā, ugunsdzēsēji devušies iekšā ēkā un ātri vien 5 m² plašo ugunsgrēku likvidējuši. Mediķi pārliecinājušies, ka nevienam nekas nekaiš un jau pusčetros no rīta apkārtnē atkal iestājies miers.

To, kas izraisījis šo ugunsnelaimi, izmeklēšanas laikā noskaidros likumsargi.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl