Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. decembris

Alvīne

Horoskops aunam

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops vērsim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Esi reālists, pēdējā pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops lauvai

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops jaunavai

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops zivīm

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Carnikavā nodegusi koka baznīcas ēka

Carnikavā nodegusi koka baznīcas ēka

Naktī uz svētdienu Carnikavas novadā nodedzis rekonstrukcijā esošais Carnikavas dievnams Siguļos, vēsta Ādažu Evaņģēliski luteriskā draudze.

Glābēji saņem izsaukumu par liesmām uz kāda kuģīša klāja

Glābēji saņem izsaukumu par liesmām uz kāda kuģīša klāja

Ne tikai vasarā, bet arī ziemā reizi pa reizei kāds drosminieks izvēlas pusdienas pagatavot svaigā gaisā. Gaļas cepšana nav aizliegta, ja vien netiek kurināts ugunskurs. Tomēr kāda kuģa apkalpei ēdiena gatavošana pat uz grila beidzās ar palikšanu bez maltītes.

Vakar ugunsgrēkā Jēkabpilī cietuši septiņi cilvēki

Vakar ugunsgrēkā Jēkabpilī cietuši septiņi cilvēki

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 29. novembra plkst. 6.30 līdz 30. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Nelīdzsvarots vīrietis Teikā izraisa gāzes noplūdi un draud uzspridzināt māju

Nelīdzsvarots vīrietis Teikā izraisa gāzes noplūdi un draud uzspridzināt māju

Kaimiņus neizvēlās. Dažiem paveicas, dažiem – nē. Ko darīt, ja vienā dzīvoklī mīt tante-vācēja, otrā – dzērāji, bet trešajā – vīrietis ar nestabilu psihi? Vismaz tā mājas kopējo kontingentu raksturo kādas ēkas iedzīvotāji Rīgā, Kuršu ielā. Tur kāds vīrietis piedraudējis “uzlaist gaisā” visu ēku, nopludinot gāzi.

VUGD: Neapdomība ir viens no galvenajiem iemesliem cilvēku bojāejai ugunsgrēkos

VUGD: Neapdomība ir viens no galvenajiem iemesliem cilvēku bojāejai ugunsgrēkos

Analizējot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) aizvadīto mēnešu statistiku par ugunsgrēkos cietušajiem un bojāgājušajiem cilvēkiem, var secināt, ka teju visi gadījumi ir saistīti tieši ar neuzmanīgu rīcību ar uguni – nezināšana, neuzmanība, neapdomīga rīcība vai pārgalvība noved pie traģiskiem ugunsgrēkiem.