Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Saulkrastos bojāgājušo kaimiņiene: Sprādziens bija tik spēcīgs, ka notrīcēja visa māja, lai gan mums tā ir stabila

Saulkrastos bojāgājušo kaimiņiene: Sprādziens bija tik spēcīgs, ka notrīcēja visa māja, lai gan mums tā ir stabila

“Bija tik spēcīgs sprādziens. Tajā brīdī biju mājās un man likās, ka kaut kur kāds lādiņš trāpījis. Sprādziens bija tik spēcīgs, ka notrīcēja visa māja, lai gan mums tā ir stabila. Nodomāju, ka visi logi izlidos ārā. Es nezināju, kur lai skrien, ko lai dara,” – tā par notikušo stāsta Saulkrastos sabrukušās mājas iedzīvotāju kaimiņiene.

Pēc ugunsgrēka Cēsīs no liesmām izglābti septiņi cilvēki

Pēc ugunsgrēka Cēsīs no liesmām izglābti septiņi cilvēki

Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji devušies uz 66 izsaukumiem. 23 gadījumos dzēsti ugunsgrēki, 35 reizes viņu palīdzība bija nepieciešama cilvēku un dzīvnieku glābšanas darbos, bet 8 gadījumos izsaucēju sniegtās ziņas izrādījušās maldinošas. Viena no nopietnākajām pēdējo dienu ugunsnelaimēm svētdienas naktī izcēlusies Cēsīs un apdraudējusi septiņu cilvēku veselību un dzīvību.

Teikā kāda iedzēruša kunga dzīvoklī aizdegas dīvāns; aculiecinieks novērš traģēdiju

Teikā kāda iedzēruša kunga dzīvoklī aizdegas dīvāns; aculiecinieks novērš traģēdiju 1

Nestrādāt, dzīvot normālā dzīvoklī, dzert, pīpēt un “izklaidēties” – ir jābūt ļoti turīgam cilvēkam, lai varētu atļauties šādas “vaļības”, un daudziem, par laimi, ir darbs, kas mobilizē un attur no atkarībām. Kāds vīrietis ceturtdien Rīgā Teikas pusē pierādīja, ka darbs nav vilks un mežā neaizbēgs. Viņaprāt, labāk darba dienas vidū piedzerties un kaut ko aizdedzināt.