Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Naktī lokalizēts šķeldas ugunsgrēks Salacgrīvas ostā

Naktī lokalizēts šķeldas ugunsgrēks Salacgrīvas ostā

Naktī uz ceturtdienu pēc vairāk nekā 28 stundu nepārtraukta darba ir izdevies lokalizēt šķeldas ugunsgrēku, kas otrdienas vakarā izcēlās Salacgrīvas ostā, informē Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Nelaime Rīgas centrā - elektriķis par mata tiesu izglābjas no ugunsgrēka

Nelaime Rīgas centrā - elektriķis par mata tiesu izglābjas no ugunsgrēka

Rīgas centrā pagraba telpā Brīvības ielā savu darbnīcu bija ierīkojis elektriķis ar vairāk nekā desmit gadu stāžu savā profesijā. Visi viņam piederošie rīki un tehnika atradās tur, taču nekas no tā nebija apdrošināts. Ugunsgrēks darbnīcu pārņēma pēkšņi – brīdī, kad tās īpašnieks vēl atradās telpās, un vīrietim nācās rāpus meklēt izeju.

Aicina ziedot! Ugunsgrēks Dobeles pusē atstāj pensionārus bez pajumtes

Aicina ziedot! Ugunsgrēks Dobeles pusē atstāj pensionārus bez pajumtes 4

Pirms nedēļas Dobeles novada Bikstos postošā ugunsnelaimē cieta divi pensionāri, un ģimenes galva joprojām atrodas slimnīcā. Uz sievas pleciem tagad uzkrauts ļoti daudz – viņai pašas spēkiem jāmeklē līdzekļi un darba rokas, lai līdz ziemai paspētu tikt atpakaļ zem sava jumta.