Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. jūnijs

Jānis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops vērsim

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops dvīņiem

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops vēzim

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops lauvai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops svariem

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

Horoskops strēlniekam

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops mežāzim

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops zivīm

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Ugunsgrēks Bauskas pusē iznīcina vietējo saimniecību

Ugunsgrēks Bauskas pusē iznīcina vietējo saimniecību

Naktī uz ceturtdienu savu degošo saimniecību Bauskas pusē centās izglābt “Jaunsenču” saimnieks un viņa darbinieki. Cilvēki izmisīgi ķēra ūdens šļūtenes un mēģināja liesmas ierobežot, taču velti. Ap plkst.3.00 vietējie pamanījuši ceļamies dūmus no šķūņa, kurā tika turēta dārga traktortehnika. Apkārtējie pieļauj iespēju, ka kāds dedzinājis ļaunprātīgi.

No ugunsnelaimes Jelgavā izglābj cilvēku

No ugunsnelaimes Jelgavā izglābj cilvēku

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 20 ugunsgrēki un viens cilvēks izglābts, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Jūrmalā neprātīgs vīrietis izraisa gāzes balona eksploziju

Jūrmalā neprātīgs vīrietis izraisa gāzes balona eksploziju

Aizvadītā nedēļa ir pierādījums tam, ka ugunsdrošības ziņā vidējais latvietis nav īsti labi informēts ne par prevenciju, ne par to, kā rīkoties, kad nelaime jau izcēlusies. Slokas mikrorajonā šonedēļ nogranda gāzes sprādziens, izvērtās kritiska situācija.

Aizkrauklē elektrības zagļu dēļ nodeg sociālā māja

Aizkrauklē elektrības zagļu dēļ nodeg sociālā māja 13

Aizkrauklē, Dārza ielā, agrāk slējās trīs sociālās mājas. Viena pirms vairākiem gadiem sadega, prasot arī cilvēku upurus, un nams pēc ugunsgrēka ātri vien tika nojaukts. Otrs nams pagaidām palicis neskarts, taču trešā māja svētdien aizdegās, ugunsgrēka kvadratūra sasniedza plašus apmērus. Šoreiz gan iedzīvotāji necieta.