Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 7. augusts

Alfrēds, Madars, Fredis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Ugunsdrošība” aktualitātes

Cietis ugunsdzēsējs, kurš palīdzēja likvidēt ugunsnelaimi Pārdaugavā

Cietis ugunsdzēsējs, kurš palīdzēja likvidēt ugunsnelaimi Pārdaugavā

Naktī uz svētdienu Pārdaugavā – industriālajā teritorijā starp Nordeķiem un Spilvi – izdevies likvidēt ugunsgrēku, kas vēl sestdienas pēcpusdienā bija izcēlies kādā neapsaimniekota ēkā. Ugunsnelaimes novēršanas darbu laikā cietis viens ugunsdzēsējs-glābējs, apstiprina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pārdaugavā aizdegusies neapsaimniekota ēka

Pārdaugavā aizdegusies neapsaimniekota ēka

Sestdienas pēcpusdienā Pārdaugavā, industriālajā teritorijā starp Nordeķiem un Spilvi aizdegusies kāda neapsaimniekota ēka, no kuras cēlās lieli dūmu mutuļi, kas bija redzami arī Rīgas centrā, aģentūra LETA pastāstīja aculiecinieki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūra LETA uzzināja, ka izsaukums saņemts plkst.17.55. Deg neapsaimniekota trīsstāvu ēka 2200 kvadrātmetru platībā. Notikuma vietā strādāja 33 ugunsdzēsēji ar septiņām autocisternām un divām autokāpnēm. Plkst.19.29 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet dzēšanas darbi vēl turpinās.

Ugunsgrēkos Latvijā cietuši trīs cilvēki

Ugunsgrēkos Latvijā cietuši trīs cilvēki

Ugunsdzēsēji aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsuši 31 ugunsgrēku, kuros cieta trīs cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Rāmavā aizdegas piecas dārza mājiņas

Rāmavā aizdegas piecas dārza mājiņas

Dārza mājas Rāmavā, kurās glabājas vairākas lietošanai noderīgas, kā arī ne tik nepieciešamas lietas, šovakar pārņēma liesmas. Pagaidām degšanas iemesli nav skaidri.

Olainē ugunsgrēks noposta kādreizējo restorānu

Olainē ugunsgrēks noposta kādreizējo restorānu 1

Iespaidīgs ugunsgrēks šorīt piedzīvots Olaines centrā, milzu liesmai aizdegoties privātmājā Kūdras ielā. Par laimi, incidentā neviens nebija cietis, taču sekas tik un tā ir bēdīgas kaut vai tādēļ, ka īpašums nav bijis apdrošināts.

Imantā daudzstāvu ēkā uzliesmo lodžija

Imantā daudzstāvu ēkā uzliesmo lodžija

Imantas iedzīvotāju mieru kādā vēlā vakar stundā iztraucēja vairākas operatīvo dienestu automašīnas, kas aiztraucās uz Kurzemes prospektu. Nelaimē bija nonācis kāds kungs, kuram uzliesmojis balkons.

Lūdz pēc palīdzības. Cēsu pusē liesmas noposta simtgadīgu privātmāju

Lūdz pēc palīdzības. Cēsu pusē liesmas noposta simtgadīgu privātmāju 2

Brīdī, kad Cēsu apkaimē kādu ģimenes privātmāju pārņēma liesmas, tās iedzīvotāji paspēja laikus reaģēt un paši izkļūt no telpām. Trīs bērni un divi pieaugušie izskrēja pagalmā, zvanot operatīvajiem dienestiem. Kamēr brigādes brauca, māja diemžēl nodega, un tagad saimes sapnis ir to uzbūvēt no jauna.

Traģisks ugunsgrēks Daugavpilī atņem dzīvību vecmāmiņai un mazmeitai

Traģisks ugunsgrēks Daugavpilī atņem dzīvību vecmāmiņai un mazmeitai

Daugavpilī, ieraugot savu liesmu pārņemto māju, kāda māte ar basām kājām skrēja iekšā ugunī, cenšoties glābt savus bērnus un vecmammu. Ugunsgrēks tomēr ņēma virsroku, un cilvēki šausminošajā situācijā izrādījās bezpalīdzīgi. Dzīvību zaudēja gan jauna meitene, gan viņas vecmamma.