Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Daudzdzīvokļu ēkā pie Ģertrūdes un Kurbada ielas izcēlies ugunsgrēks

Daudzdzīvokļu ēkā pie Ģertrūdes un Kurbada ielas izcēlies ugunsgrēks

Šodien pēcpusdienā Rīgas centrā Ģertrūdes ielā izveidojās pamatīgs satiksmes haoss, jo iela tika pilnībā slēgta glābšanas darbu dēļ. Ugunsdzēsēji no degošas daudzstāvu mājas izvilka sešus cilvēkus un vairākus mājdzīvniekus, bet tik un tā saņēma aculiecinieku kritiku. 

Aicinām palīdzēt! Daudzbērnu ģimene pēc ugunsgrēka paliek bez mājām un tēta, kurš gāja bojā, cīnoties ar liesmām

Aicinām palīdzēt! Daudzbērnu ģimene pēc ugunsgrēka paliek bez mājām un tēta, kurš gāja bojā, cīnoties ar liesmām 22

Rūjienas pusē, Ipiķu ciemata pakājē, pirmdienas vakarā izcēlās pēdējā laika postošākais ugunsgrēks. Arķu mājas, kurās iemetās uguns, atrodas nomaļā vietā, un kaimiņi liesmu atblāzmu pamanījuši, kad uguns mēles jau cēlušās gandrīz līdz koku galotnēm. Alberingu ģimene šobrīd pārdzīvo grūtus brīžus, un mēs visi kopā varam viņiem palīdzēt tikt bēdām pāri.

Ugunsgrēkā Jūrmalā sadeg māte un tikko no cietuma iznācis dēls

Ugunsgrēkā Jūrmalā sadeg māte un tikko no cietuma iznācis dēls 1

Nedēļas nogalē Jūrmalā gāja bojā divi cilvēki – Aizputes ielā 20, ēkas otrajā stāvā dzīvojošie – māte un dēls. Brīdī, kad izcēlās liesmas, pārējie mājas iedzīvotāji gulēja un par notiekošo neko pat nenojauta, līdz viņus pamodināja glābēju saceltais troksnis.

Kokneses pagastā deg zirgu stallis

Kokneses pagastā deg zirgu stallis 1

Otrdien, 23. oktobrī, Kokneses novada Kokneses pagastā izcēlies ugunsgrēks zirgu stallī, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).