Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Pirts ugunsgrēkā Siguldas pusē sadeg sieviete

Pirts ugunsgrēkā Siguldas pusē sadeg sieviete

Siguldas pusē pirmdienas naktī, aizdegoties pirtiņai, gājusi bojā kāda sieviete. Vietējie stāsta, ka viņa nesen apprecējusies, uzsākusi darba gaitas, bet ieradums ar vīru kopā iedzert un uzpīpēt novedis pie traģiska rezultāta.

Mājinieku prombūtnē liesmas pārņem saimniecības ēku

Mājinieku prombūtnē liesmas pārņem saimniecības ēku

Otrdien, 6. februārī, Rembates pagastā, Glāžšķūnī, kādā saimniecībā izcēlies ugunsgrēks un nodegusi viena no ēkām. Tās īpašniekiem pēc notikušā palicis rūgtums ne vien par zaudēto ēku un mantām, bet arī par glābēju darbu.

Vīrietis "par mata tiesu" paglābj no ugunsgrēka savus suni

Vīrietis "par mata tiesu" paglābj no ugunsgrēka savus suni

Pirmdien, 5. martā, Rīgā, Tvaika ielā, kādas divstāvu mājas iedzīvotājiem bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība. Vienā no nama pirmā stāva dzīvokļiem izcēlās ugunsgrēks brīdī, kad mitekļa saimnieks nebija mājās, bet dzīvoklī vieni atradās viņa mājdzīvnieki.

Drosmīgs vīrietis paglābj kaimiņu no liesmu pārņemta nama

Drosmīgs vīrietis paglābj kaimiņu no liesmu pārņemta nama

Dzīvot mājā, kurai līdzās ir labi un atsaucīgi kaimiņi, ir ne tikai patīkami, bet reizēm tā ir tik liela vērtība, kas mērāma dzīvības cenā. Baldones pusē kādā necilā namiņā ceturtdienas vakarā izcēlās ugunsgrēks, kas varēja pazudināt ēkas saimnieku, tomēr tā nenotika.