Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Policija aiztur vīrieti, kurš Grīziņkalnā izraisījis ugunsgrēku

Policija aiztur vīrieti, kurš Grīziņkalnā izraisījis ugunsgrēku 1

Ļoti reti policijai izdodas aizturēt ļaunprātīgus dedzinātājus, tomēr pēc pagājušajā nedēļā notikušā ugunsgrēka Rīgā, Grīziņkalnā, izdevies izskaitļot piromānu. Dedzināšanas motīvi ir neskaidri, bet lietas būtību tas nemaina. Vīrietis tiks apsūdzēts tīšā ļaunprātībā.

Sadegušas automašīnas un vērtīga elektronika! Kauguros uzdarbojas garāžu dedzinātājs

Sadegušas automašīnas un vērtīga elektronika! Kauguros uzdarbojas garāžu dedzinātājs

Kauguros kāda garāžu kooperatīva telpu īpašnieki spiesti steidzamā kārtā atbrīvot garāžas no vērtīgām mantām, jo jebkurā brīdī īpašums var būt nodedzināts. No kāda piromāna rokām šomēnes jau cietušās vismaz 12 garāžas – sadegušas gan automašīnas, gan vērtīga elektrotehnika. Ugunsdzēsēji glābēji adresē paviesojušies arī pirmdien.

Ugunsgrēkā Jūrmalā cietis viens cilvēks

Ugunsgrēkā Jūrmalā cietis viens cilvēks

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji Latvijā dzēsuši 12 ugunsgrēkus, tostarp ugunsnelaimē Jūrmalā cieta viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā informācija.

"Reizēm šis tur staigā kails." Rīgas centrā aizdegas māja; iedzīvotāji jau sen paredzējuši nelaimi

"Reizēm šis tur staigā kails." Rīgas centrā aizdegas māja; iedzīvotāji jau sen paredzējuši nelaimi

Klaidoņiem okupētajā teritorijā Rīgā, Zvaigžņu ielas pirmā un trešā nama iekšpagalmā, kur atrodas kāda pamesta apsardzes būda, jau gadiem ilgi notikušas nekārtības un nepārtraukta dzeršana. Apkārtēji par nelūgtajiem ciemiņiem vairākkārt sūdzējušies policijā un pašvaldībā, taču nekāda reakcija no atbildīgajiem dienestiem tā arī nav sekojusi.

Rīgā nodedzināta zināma narkotiku tirgoņa automašīna

Rīgā nodedzināta zināma narkotiku tirgoņa automašīna 16

Aizvadītās ceturtdienas naktī Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, nodedzināta “Mercedes” markas automašīna, kuras saimnieks bijis Valērijs Burnovs, kurš plašāku ievērību ieguvis 2006.gadā, kad tika konvojēts no Spānijas uz Latviju un tika uzskatīts par līderi organizētai noziedzīgajai grupai, kas nodarbojās ar narkotisko vielu nelegālo apriti un ieroču un munīcijas nelikumīgu glabāšanu.

Traģēdija, ko varēja novērst? Kokneses pusē mīklainos apstākļos dzīvību zaudē vīrietis

Traģēdija, ko varēja novērst? Kokneses pusē mīklainos apstākļos dzīvību zaudē vīrietis 2

Traģisks notikums pagājušās nedēļas izskaņā piemeklēja Rīteru ciematu Klintaines pagastā. Dienas vidū viens no kaimiņiem izskatījās novārdzis un nevesels, tāpēc apkārtējie izsauca mediķus. Diemžēl, vīrietis kategoriski atteicās no aprūpes slimnīcā. Pāris stundas vēlāk, viņa dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks un sirmais kungs liesmās gāja bojā. Vietējie pauž aizdomas, ka kaimiņu piemeklējis insults.

"Lūdzu, tur ir bērni!"; traģiskā ugunsgrēkā Pārdaugavā dzīvību zaudē invalīde un desmit gadus vecs zēns

"Lūdzu, tur ir bērni!"; traģiskā ugunsgrēkā Pārdaugavā dzīvību zaudē invalīde un desmit gadus vecs zēns

20 ugunsdzēsēji un vairākas mediķu brigādes naktī uz trešdienu Rīgā centās glābt Tēriņu ielas trešā nama iedzīvotāju dzīvības. Uzdevums bija ļoti grūts, un glābšanas darbu vidū cieta divi ugunsdzēsēji. Diemžēl divas daudzdzīvokļu ēkas iedzīvotāju dzīvības ugunsgrēkā izdzisa, un viena no tām piederēja desmit gadus vecam zēnam.

Pārdaugavā aizdegusies retro automašīna

Pārdaugavā aizdegusies retro automašīna

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki otrdien Rīgā, pie Kārļa Ulmaņa gatves, palīdzējuši nodzēst aizdegušos retro automašīnu, aģentūrai LETA apstiprināja dienesta pārstāve Inta Palkavniece.

"Šādi sadedzināt, tas ir ārprāts!" No piedūmotas ēkas Dreiliņos izglābj 17 cilvēkus

"Šādi sadedzināt, tas ir ārprāts!" No piedūmotas ēkas Dreiliņos izglābj 17 cilvēkus 7

Dreiliņos, daudzdzīvokļu māju kompleksā Ēvalda Valtera ielā miera nav bijis jau kopš ēku celtniecības pabeigšanas 2013. gadā. Tad kaimiņos ievācies kāds traks puisis, kurš apkārtējos apmētājis ar ķieģeļiem un puķupodiem. Vēlāk par sevi manīt licis kāds vācējs, kurš piekrāvis pilnu dzīvokli un koplietošanas telpas ar drazām, bet pēdējos pāris gadus apkaimē uzdarbojas kāds dedzinātājs.

Ugunsgrēkā Pļaviņu pusē gājis bojā cilvēks

Ugunsgrēkā Pļaviņu pusē gājis bojā cilvēks

Piektdien pirms plkst. 18.00 Pļaviņu novadā ugunsdzēsēji glābēji likvidēja ugunsgrēku kādā divstāvu dzīvojamajā mājā, taču ugunsnelaimes laika dzīvību zaudējis viens cilvēks, apstiprina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).