Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Olaines pagastā lielā platībā deg mežs

Olaines pagastā lielā platībā deg mežs

Piektdien pusdienlaikā Olaines novada Olaines pagastā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurā lielā platībā deg mežs, apstiprina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

"Bija sprādziens, parādījās melni dūmi!" Aculiecinieks par ugunsgrēku Šampēterī

"Bija sprādziens, parādījās melni dūmi!" Aculiecinieks par ugunsgrēku Šampēterī

Otrdien, 16. aprīlī, tekstilmateriālu aušanas uzņēmumā Šampētera ielā Rīgā izcēlās vairāk nekā 1000 kvadrātmetru plašs ugunsgrēks. Vietējo iedzīvotāju vidū šis notikums raisīja uztraukumu, jo, degot tik lielam ugunsgrēkam, apkārtnes mājās bija jūtams stiprs piedūmojums. Pirms ieradās ugunsdzēsēji slēgtajā teritorijā bija dzirdamas arī sprādzienu skaņas.

Šogad teju uz pusi palielinājies kūlas ugunsgrēku skaits

Šogad teju uz pusi palielinājies kūlas ugunsgrēku skaits

Salīdzinājumā ar situāciju pērn šogad Latvijā teju uz pusi palielinājies kūlas ugunsgrēku skaits – ja 2018. gadā līdz 13. aprīlim ugunsdzēsēji bija dzēsuši 931 ugunsgrēku, tad šogad to skaits jau sasniedzis 1755.

"Dažreiz kaut kur piestrādāja un iedzēra" - traģiskā ugunsgrēkā Garkalnē iet bojā bezpajumtnieks

"Dažreiz kaut kur piestrādāja un iedzēra" - traģiskā ugunsgrēkā Garkalnē iet bojā bezpajumtnieks 1

Ilgus gadus Garkalnē pamests slejas plašs nams, kura īpašnieki šķiet nezina, ko ar to iesākt. Nomaļā vietā brīvi pieejamā māja piesaistījusi bezpajumtnieku uzmanību. Pirmajā stāvā, uz palikšanu iekārtojies, dzīvoja kāds vīrietis, kurš pašrocīgi izbūvēja apkures iekārtu. Svētdien, iekurinot nedrošo krāsniņu, izcēlās ugunsgrēks un 55 gadus vecais ēkas iemītnieks gāja bojā.

Ugunsgrēkā Garkalnes novadā gājis bojā cilvēks

Ugunsgrēkā Garkalnes novadā gājis bojā cilvēks

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēts 181 ugunsgrēks, tostarp 146 kūlas ugunsgrēki, bet vienā ugunsnelaimē gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).