Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ugunsdrošība

Studentu mītnē pie Kaņepes kultūras centra izceļas ugunsgrēks

Studentu mītnē pie Kaņepes kultūras centra izceļas ugunsgrēks

Ceturtdien ap plkst. 18.00 policija bloķēja satiksmi Lāčplēša ielā, posmā ap ēku, kuras otrajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Tajā savu mītni bija ierīkojusi studentu korporācija, no kuras pieci biedri vēl atradās mājā, kad to piepildīja dūmi. Par laimi, neviens no jauniešiem necieta, taču sadegusī istaba vairs nav lietojama.

Traģēdija Kalnciemā - dūmos un liesmās iet bojā redzes invalīds

Traģēdija Kalnciemā - dūmos un liesmās iet bojā redzes invalīds

Diemžēl traģisks ugunsgrēks piedzīvots Kalnciemā, Draudzības ielā. Tur pirms pāris dienām vienā no daudzdzīvokļu namiem, nosmokot dūmos, dzīvību zaudēja kāds cienījama vecuma vīrietis. Postaža pamanīta krietni par vēlu, neatstājot upurim nekādu iespēju uz glābiņu. Visticamāk, šim stāstam būtu bijis citāds scenārijs, ja degušajā miteklī būtu uzstādīts dūmu detektors.

Ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks

Ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks

Pirmdien, 25. novembrī, ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ugunsdzēsēji Cēsīs izglābj cilvēka dzīvību

Ugunsdzēsēji Cēsīs izglābj cilvēka dzīvību 1

Sestdien Cēsīs likvidēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks kādā dzīvojamā mājā, ugunsdzēsējiem no tā izglābjot vienu cilvēku, apliecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece.

Naktī lokalizēts šķeldas ugunsgrēks Salacgrīvas ostā

Naktī lokalizēts šķeldas ugunsgrēks Salacgrīvas ostā

Naktī uz ceturtdienu pēc vairāk nekā 28 stundu nepārtraukta darba ir izdevies lokalizēt šķeldas ugunsgrēku, kas otrdienas vakarā izcēlās Salacgrīvas ostā, informē Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Nelaime Rīgas centrā - elektriķis par mata tiesu izglābjas no ugunsgrēka

Nelaime Rīgas centrā - elektriķis par mata tiesu izglābjas no ugunsgrēka

Rīgas centrā pagraba telpā Brīvības ielā savu darbnīcu bija ierīkojis elektriķis ar vairāk nekā desmit gadu stāžu savā profesijā. Visi viņam piederošie rīki un tehnika atradās tur, taču nekas no tā nebija apdrošināts. Ugunsgrēks darbnīcu pārņēma pēkšņi – brīdī, kad tās īpašnieks vēl atradās telpās, un vīrietim nācās rāpus meklēt izeju.