Komentāri

Pagājušajā piektdienā nelaime negaidīti piemeklējusi atzītā mākslinieka – dizainera Raimonda Cīruļa saimniecību Sietiņiezī. Cīruļa kungs stāsta, ka uguns darbnīcu iznīcinājis dažu minūšu laikā. Lai arī turpat blakus nodegušajai būvei esot aka, arī tas nav bijis glābiņš, jo augstās temperatūras dēļ ne viņš, ne klātesošie ļaudis nav spējuši pietuvoties ūdens ņemšanas vietai.

Taujāts par nodarīto skādi, mākslinieks atzīst, ka pati būve un tajā esošie instrumenti novērtēti par gandrīz piecdesmit tūkstošiem eiro, sadedzis arī sešdesmito gadu motocikls, taču tā esot mazākā no bēdām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaisā izkūpējušas unikālas lietas, gadu gadiem veidoti darbi un projekti. Vienīgais, kas paglābts no iespaidīgās darbnīcas, ir pāris rokas instrumenti.

Ja gribat un varat palīdzēt māksliniekam, aicinām jūs sazināties ar viņu, zvanot pa tālruni vai ieskatoties viņa Facebook profilā, kur atrodama informācija gan par ziedošanas iespējam, gan nepieciešamajām lietām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl