Komentāri

Neuzmanīgi centieni sasildīties, lai izdzīvotu, reizēm ir ceļš uz traģēdiju. Pagājušajā naktī dažus kilometrus no Olaines notikusi nelaime – nodegusi dārza mājiņa un bojā gājis cilvēks.

Degšanas platība – daži kvadrātmetri, bojā gājis viens cilvēks. Tieši tik skarbi un bezpersoniski ir ziņojumi par notikumiem, kas ziemās risinās tā sauktajos dārziņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvošanai nepiemērotajās vasarnīcās un būdiņās cilvēki atrod sev mājvietas, kur uzturēties gadiem ilgi. Viens no viņiem – Uldis. Kā pats stāsta, sieva viņu savulaik pa kluso izrakstījusi no dzīvokļa, un tā viņš kļuvis par bezpajumtnieku un nonācis te, dārziņos pie Olaines, kur kādā būdiņā mitinās nu jau vairākus gadus.

Uldis šodien ar velosipēdu atbraucis līdz 11. līnijai, lai paskatītos uz nodegušo kaimiņa būdiņu, nopūstos un dotos tālāk. Par nelaimi viņš uzzinājis no policistiem, kuri acīmredzot centušies noskaidrot bojāgājušā personību, taču nav varējis viņiem diez ko palīdzēt. Zina tikai, ka mirušais ir vīrs gados, taču nezina pat viņa vārdu.

Dzīve te, dārziņos ir tāda, kāda ir. Katru gadu notiekot vairākas nelaimes, un katru gadu kāds iet bojā. Viņu vietā savukārt nāk citi. Ļaudis par traģiskām nelaimēm vai nu nepārdzīvo, vai arī savus pārdzīvojumus neizrāda. Te katram pietiek savu rūpju par izdzīvošanu.

Lasi vēl