Uguns liesmas no zemes virsmas “noslauka” dzīvojamo māju Olainē

Komentāri

Naktī uz piektdienu liesmas no zemes virsmas noslaucījušas kādu dzīvojamo māju Olaines pievārtē.

Ap pusvienpadsmitiem vakarā Olaines ugunsdzēsēji saņēmuši ziņu par ugunsgrēku, kas plosījis kādu dzīvojamo namu turpat otrpus Jelgavas šosejai, dārzkopības kooperatīvā “Ezītis”. Kā stāsta kaimiņmājā dzīvojošais Jānis, pats saimnieks nelaimi pamanījis vien tad, kad uguns jau bija paspējusi ieskrieties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī ugunsdzēsēji izsaukti nekavējoties, līdz brīdim, kad šeit piestājis pirmais sarkanais auto, ēka jau bija pārvērtusies milzīgā lāpā un apdraudējusi arī saimnieka jauno mājokli.

Pirms nonākšanas mediķu rokās, saimnieks gan paspējis no ķēdes atlaist abus suņus, izbraucis no pagalma ģimenes auto un izvilcis piekabi, kas stāvējusi sētā. Arī Jānis vakar palīdzējis, cik spējis, un lēš, ka no vēl lielākas nelaimes paglābis tas, ka kāds cits kaimiņš jau pirms daudziem gadiem savā īpašumā izracis prāvu dīķi.

Dažas minūtes pēc diviem naktī ugunsgrēks beidzot likvidēts un glābēji devušies prom. Kā ticamākais ugunsgrēka iemesls šobrīd tiek minēts elektrības īssavienojums. Par laimi, cietušajam mājas saimniekam pēc paviesošanās mediķu “busiņā” tālāka palīdzība nav bijusi nepieciešama un viņš varējis atgriezties mājās. Kā stāsta kaimiņš, vīrietis jau atguvies no pieredzētā un šodien jau aizsteidzies pakaļ jaunām loga rūtīm un elektrības kabeļiem, lai pēc iespējas ātrāk ķertos pie remontdarbiem un īpašuma atjaunošanas.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl