Uguns iznīcina dārza mājiņas Ziepniekkalnā

Komentāri

Ziepniekkalnā, kādu gabaliņu nost no daudzstāvu bloka mājam, ir lielas dārziņu kooperatīvu teritorijas. Kā jau ierasts šādas vietas pievelk dažnedažādus cilvēkus. Šorīt agri no rīta tur nodegušas veselas četras dārza mājiņas.

Pāvels, dārza mājiņas īpašnieks, kā jau ierasts, ierodas apraudzīt savu dārza mājiņu Ziepniekkalnā, taču atrod pamatīgu postažu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šorīt agri no rīta aizdegušās vairākas viņa namiņam blakus esošās būves un liesmas nav žēlojušas arī Pāvela vasaras mitekli. Nelaimes vietā viņš sastop arī savu ilggadējo kaimiņu, kurš jau rosās pa izdedžiem, mēģinādams saglābt visu vērtīgo.

Vairāk par postošo uguns nelaimi skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl